Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.8. 2017 11:54
nebezpečný sex

Žena spadla při "trojce" z terasy! Pak se zranila i druhá chlípnice

Trojka
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Hned dvě ženy z milenecké trojky v Porýní skončily v nemocnici po skotačení na terase. Při menším sporu jedna z nich přepadla přes zábradlí. Když jí pak druhá spěchala na pomoc, spadla ze schodů a zranila se taky. Muž zůstává po čtvrtečním incidentu podle německých médií sice ustaraný, ale nezraněný.

Na takové erotické dovádění, jaké zažily ve čtvrtek, dvě ženy z německého Porýní hned tak nezapomenou. Obě skončily s vážnými zlomeninami v nemocnici. A mohou být rády, že nedopadly hůř.

 

Obě chlípnice byly součástí mileneckého tria, které se oddávalo radovánkám na terase tři metry nad zemí. Došlo ale k malému sporu ohledně správného "seštelování". A co čert nechtěl, při hledání správné polohy jedna z žen přepadla přes zábradlí.

 

 

A dobře nedopadla ani druhá žena. Když viděla svou kamarádku ležet na zemi, spěchala jí na pomoc. Cestou ale klopýtla na schodech a zřítila se dolů, informuje německý Focus.

 

Obě ženy mají zlomené kosti na několika místech. Muž na incident upozornil policii, obě dámy záchranáři převezli do nemocnice. Jediný nezraněný aktér je podle tamních médií stále otřesený.

lud TN.cz