Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 4. 2015
jsou z ní na prášky

Žena týrá sousedy, teď přišla s dalším překvapením! VIDEO

Zdroj: TN.cz

To, co se děje na jihu Slovenska, nemá obdoby. Obyvatelům Košútové ulice v Štúrově už 14 let znepříjemňuje život sousedka. Týrá je hudbou a vyhrožovala jim pomstou. Teď přišla s tímhle.

Z reproduktorů na jejím domě neustále vyhrává hlasitá hudba. Operní árie poslouchají obyvatelé ulice od šesté ráno až do desáté večer. A to každý den bez přestávky 14 let. Prý z pomsty za štěkot psů. Tomu ale věří málokdo.

 

Hudbu provází i nepříjemný pískot z nekvalitních reproduktorů. Žena však dodržuje decibely a noční klid, takže nepáchá trestný čin a nikdo s ní nic nezmůže. Majitelka domu sice slíbila, že když bude nový primátor, hudbu zastaví. Ale přestože je nový primátor, hudbu pouští dál.

 

Místo toho udělala něco překvapující. Podala inzerát, že svůj pozemek nabídne romské rodině. A to také udělala. Tento týden si na její zahradě přistěhovalci z košického sídliště Luník postavili dřevěný příbytek. Vyřídili si už i trvalý pobyt.

 

Na ulici z obavy před nepokoji město posílilo policejní hlídky. Primátor se pokusí neuvěřitelnou situaci znovu řešit.


 

hel TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

1.5. | 06:43 Miroslav Fojtík
21
Že by se nedalo nic dělat??? Já si myslím že pohárek trpělivosti jednou někomu ...
1.5. | 16:41 Milan Valko
2
Dobré rady, ale má to háčik. Keby jej to ľudia spravili začalo by sa ...
1.5. | 21:45 David Skandera
11
Náhlasit nevhodný komentář
Moze mi nekdo povedat . Jestli Slovaci jsu hlupaci nebo z zenou si nevedi rady ? Preco ji nevypnou proud na sloupe . At jsi stezuje . Potrva to roky .
1.5. | 16:41 Milan Valko
2
Náhlasit nevhodný komentář
Dobré rady, ale má to háčik. Keby jej to ľudia spravili začalo by sa vyšetrovanie. Nie však tej trúby, ale toho kto jej spravil ujmu. Teda poškodil majetok atď. Asi najlepšie by bolo v noci podložiť pod dom kolesové nápravy a odviezť barák ďaleko, ďaleko. Napr. Grónsko.
1.5. | 12:42 hondarr6
4
Náhlasit nevhodný komentář
To bude pica, jak ti ostatni.
1.5. | 08:21 nemam jmeno
16
Náhlasit nevhodný komentář
Obyvatelé Štúrova už 14 let jste ultraOvce.Dlouhých 14 roků si necháváte znepříjemňovat život bláznem.Zákon vám nepomůže,použijte svůj důvtip.Je fůra způsobů jak zničit člověka,ať fyzicky nebo psychicky.Máme spreje,kameny,výkaly atd.Stačí pravidelně vycinkávat okna,paní pak bude utrácet za sklo a ...
1.5. | 06:43 Miroslav Fojtík
21
Náhlasit nevhodný komentář
Že by se nedalo nic dělat??? Já si myslím že pohárek trpělivosti jednou někomu přeteče a nebude divu když hasiči po požáru najdou její ohořelou mrtvolu,smutné na tom je jak jsou úřady v některých případech bezmocné a tak není divu jestli si lidé pomohou sami nakonec nemají na výběr.