Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Publikováno 31. 1. 2018
Vášniví pasažéři

Žena uspokojila muže na palubě letadla! Hlavu skryla pod dekou

Orální sex na palubě letadla
Zdroj: MSP International Airport Police
Dvojice čelí sexuálním obviněním

Dvojice pasažérů se na palubě letadla rozvášnila natolik, že je zatkla policie. Podle ostatních cestujících poskytovala žena partnerovi orální sex, hlavu měla ukrytou pod dekou. Pár se brání, že šlo o vtip.

Policie zadržela Teresu Kohnovou a Tylera Boehma už 21. ledna, nyní se ale dvojice proti zatčení ohradila. Cestující vypověděli, že žena se za letu sklonila k partnerově rozkroku a začala ho orálně uspokojovat. Píše o tom portál Star Tribune.

 

Svědci podle policejní zprávy popsali, že Teresa strávila pod dekou, kterou jí Tyler přetáhl přes hlavu, pět až deset minut. Údajně byli opilí, muž se prý několikrát od letušek dožadoval piva.

 

Policie dvojici z letadla vyvedla na letišti Minneapolis-St. Paul, šlo o let z Las Vegas. Na základě vyšetřování si Teresa a Tyler vyslechli obvinění z několika trestných činů souvisejících se sexuálním aktem.

 

 

Žena na policii vypověděla, že šlo o vtip a hlavu pod dekou měla jen několik sekund. "Podle toho, co jsem viděla, to rozhodně žádný vtip nebyl. Podle pohybu přikrívky bylo dost jasné, o co šlo," prohlásila svědkyně Ronda. Pár se chce bránit právní cestou.

TN.cz
Reklama