Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.1. 2016 18:16
Nadlidské reflexy

Žena v bikinách chytila kobru holou rukou! Jak to dokázala?

Zdroj: YouTube.com

Neuvěřitelnou pohotovost prokázala žena, která dokázala holou rukou chytit letící kobru. A to si hada všimla v poslední chvíli! Video, které se stalo hitem, má zajímavé pozadí.

Na záběru, který trvá pouhých devět sekund, je vidět žena v bikinách u břehu jezera v Jihoafrické republice. Je zabraná do hovoru s někým mimo záběr, když se náhle na trávě několik metrů od ní objeví kobra.


Had se pak překvapivou rychlostí vydá přímo k ženě. Ta ovšem nezareaguje tak, jak by se dalo čekat. Nezačne ječet, nezačne utíkat.


Místo toho bleskově vymrští ruku a plaza doslova drapne za krk a vzápětí odhodí od sebe. Video se sice zprvu tvářilo jako autentické, ale později jeho autor přiznal, že bylo vše narafičené.


Ovšem ne proto, aby video nasbíralo co nejvíc přehrání a z diváků si udělalo dobrý den. Původním záměrem totiž bylo si z hlavní hrdinky videa kanadsky vystřelit. Jenže žena škodolibost svého bratra a jeho kamaráda zhatila svou bleskovou reakcí.Že video není úplně košér, objevili pozorní diváci i bez nápovědy. V jednu chvíli je totiž v pravém dolním rohu videa jasně vidět stín dalšího muže a dlouhý protáhlý stín, ze kterého se vyklubal rybářský prut. Kobra totiž byla přivázaná na vlasci, proto byl její pohyb tak rychlý a přímý.

 

pez TN.cz

Diskuze

6.1. | 14:38 flayower
3
tak fakt nevím... jste važně tak ubohý, že zkoušíte ovlivnitelnost lidí nebo jenom prostě nevidíte ten ohromný stín osoby, která navijí "kobru" na prutu... "DÁMY A PÁNOVÉ MÁME ZDE NADLIDSKÉ VÝKONY, NEUVĚŘITELNĚ SRDCERVOUCÍ PŘÍBEHY O ZRANĚNÝCH PEJSKACH" hlavně že vam to lidi čtou ...
5.1. | 22:39 karl-z-bahnhofu
1
Je to jednoduché. Kobra byla zcela konsternována jejími kozami, takže na chvíli zaváhala a byla chycena... :-)))