Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.9. 2017 16:48
měla hlad

Žena ve Svitavách musela čekat na jídlo. Zakousla se do obsluhy!

Číšník
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Až dva roky vězení za výtržnictví hrozí 28leté ženě ze Svitav. Tu rozčílilo, že musela čekat, než jí připraví jídlo. Po obsluhujícím mladíkovi začala plivat sušené chilli a nakonec se mu zakousla do ruky.

K incidentu došlo jednoho srpnového večera ve Svitavách. Ženu rozlítilo, že musela čekat na objednané jídlo. "Své chování asi velmi neovládala, když vstoupila za výdejní pult, kde si sama dochutila již vydané hranolky kečupem. Další nalezenou ingrediencí bylo sušené chilli, které plivala směrem k osmnáctiletému obsluhujícímu muži," uvedl policejní mluvčí Ondřej Zeman.

 

Aby toho nebylo málo, doplnila své vystoupení jadrnou mluvou a nakonec i fyzickým útokem. Obsluhující mladík se rozhodl ženu zpacifikovat, vzal ji tzv. do kravaty a vyvedl ji před obchod. Během toho si vysloužil kousanec do ruky. Žena pak od obchodu odešla.

 

 

Jenže jí to nedalo. Po chvíli se vrátila zpátky a přes zavřené dveře se začala dobývat dovnitř. Sklo ve dveřích její nápor nevydrželo. "Policisté šetřením zjistili, že měla poškodit ještě blízkou informační tabuli. Celkově způsobila škodu za čtyři sta korun," dodal Zeman.

 

V pátek si žena vyslechla podezření z přečinu výtržnictví. V případě prokázání viny před soudem jí hrozí až dva roky vězení.
 

mom TN.cz