Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.9. 2017 16:48
měla hlad

Žena ve Svitavách musela čekat na jídlo. Zakousla se do obsluhy!

Číšník
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Až dva roky vězení za výtržnictví hrozí 28leté ženě ze Svitav. Tu rozčílilo, že musela čekat, než jí připraví jídlo. Po obsluhujícím mladíkovi začala plivat sušené chilli a nakonec se mu zakousla do ruky.

K incidentu došlo jednoho srpnového večera ve Svitavách. Ženu rozlítilo, že musela čekat na objednané jídlo. "Své chování asi velmi neovládala, když vstoupila za výdejní pult, kde si sama dochutila již vydané hranolky kečupem. Další nalezenou ingrediencí bylo sušené chilli, které plivala směrem k osmnáctiletému obsluhujícímu muži," uvedl policejní mluvčí Ondřej Zeman.

 

Aby toho nebylo málo, doplnila své vystoupení jadrnou mluvou a nakonec i fyzickým útokem. Obsluhující mladík se rozhodl ženu zpacifikovat, vzal ji tzv. do kravaty a vyvedl ji před obchod. Během toho si vysloužil kousanec do ruky. Žena pak od obchodu odešla.

 

 

Jenže jí to nedalo. Po chvíli se vrátila zpátky a přes zavřené dveře se začala dobývat dovnitř. Sklo ve dveřích její nápor nevydrželo. "Policisté šetřením zjistili, že měla poškodit ještě blízkou informační tabuli. Celkově způsobila škodu za čtyři sta korun," dodal Zeman.

 

V pátek si žena vyslechla podezření z přečinu výtržnictví. V případě prokázání viny před soudem jí hrozí až dva roky vězení.
 

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

22.9. | 20:40 elana2
4
Začínají se množit feministky a feministi , co jim asociální jednání schvalují ...
22.9. | 20:44 elana2
-2
A ten pinkl nebo co chce bejt hlava rodiny jo ??? Dyť z něho ty děcka nebudou ...
22.9. | 20:44 elana2
-2
Náhlasit nevhodný komentář
A ten pinkl nebo co chce bejt hlava rodiny jo ??? Dyť z něho ty děcka nebudou nikdy mít respekt jestli nebude na takový coury tvrdej a z děcek vyrostou akorát tak takový pochybný existence jako byla tato !!!
22.9. | 20:40 elana2
4
Náhlasit nevhodný komentář
Začínají se množit feministky a feministi , co jim asociální jednání schvalují protože se jich bojí.. dřív ve škole dostávali rákoskou když něco provedli doma jak by smet a dneska vás můžou zmrzačit nebo zabít a vy nemůžete nic dělat aby vás někdo nezažaloval a zkorumpovaný český soudy nevodsoudili!
22.9. | 20:37 elana2
0
Náhlasit nevhodný komentář
co to je za chlapa nějaká feministka odpad společnosti se chová jak bohyně co si může dělat co chce a von ji ani netrefí pěstí POSERA !!!! Tak proč by se neměla odvahu vrátit a V ŘÁDĚNÍ POKRAČOVAT KDYŽ JU JEN VYVEDE .... ZA TO KOUSNUTÍ MĚLA MÍT VŠECHNY ZUBY VYRAŽENÝ .. TEDA KDYBY TO BYL CHLAP .....
22.9. | 20:37 undatra
2
Náhlasit nevhodný komentář
Nedávno jsme byli v Ledči v restauraci . Byla prázdná a na dvě hotovky jsme čekali dvacet minut .Plácnout na dva talíře po řízku a po trošce bramborového salátu nemohlo tak dlouho trvat .
22.9. | 17:27 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Zaplatila vubec? A co stvrzenka ,EET?
22.9. | 16:20 Roman Skala
2
Náhlasit nevhodný komentář
Ještěže nečekala na cigára.