Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 9. 2017
Tohle nikdo nečekal

Žena vstala z mrtvých! Příbuzní se s ní už loučili v márnici

Rathman - žena, která vstala z mrtvých
Zdroj: Profimedia, thinkstockphotos.com

Na takový zážitek hned tak nezapomenou! Když se příbuzní přišli do márnice naposledy rozloučit se svou příbuznou, zjistili, že čtyřicetiletá Indka žije! Příběh ale nemá šťastný konec. Ženu sice převezli do nemocnice, podle lékařů ale vážnou nemoc nemá šanci přežít.

Média uvedla jen křestní jméno čtyřicetileté ženy - Rathnam. S těžkou žloutenkou byla dva měsíce hospitalizovaná v nemocnici ve městě Madurai. Nemoc poškodila její orgány a lékaři už Rathnam nemohli pomoci.

 

Rodinu vyzvali, aby ženu převezla domů. V sanitce, které Rathnam vedla do města Vandanmed, si její příbuzní všimli, že žena nedýchá. Sanitka se tak otočila a zamířila přímo do márnice, informuje web The News Minute.

 

Rathman - žena, která vstala z mrtvých
Zdroj: Profimedia Rathman převážejí do nemocnice

 

Rodina přijela do márnice, aby se s Rathnam naposledy rozloučila. Žena už v tu dobu byla přes hodinu v mrazáku. Když ji zřízenci vyndali, jeden ze příbuzných si ale všiml, že Rathnam dýchá a hýbe se!

 

Okamžitě zavolali policisty, kteří zajistili převoz do soukromé nemocnice ve městě Kattappana. Podle lékařů byla samozřejmě chyba, že někdo rozhodl o tom, že je Rathnam mrtvá, aniž by ji vyšetřil doktor.

 

 

Jenže podle nemocnice nemá Rathnam šanci přežít. Žloutenka zasáhla její orgány a ty už začaly selhávat. "Možná přežije pár hodin nebo den," řekla webu The News Minute nemocnice.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Žloutenka může skončit rakovinou!
Věřím v posmrtný život, můj mrtvý kluk se mnou mluvil

vbo TN.cz