Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.10. 2017 13:12
pěsti a kopance

Žena brutálně napadla maminku s kočárkem. Kvůli cigaretě!

Zdroj: TV Nova

Kriminalisté v Mladé Boleslavi vyšetřují případ napadení, se kterým se asi ještě nesetkali. Těhotnou ženu, která tlačila kočárek s dítětem, napadla cizí žena. Nejprve začala na miminko klepat popel z cigarety, a když se matka ohradila, dostala pěstí do obličeje a pak ji útočnice ještě zkopala. Těhotná žena skončila v nemocnici.

Čin se stal na boleslavské třídě Václava Klementa, po níž těhotná maminka svůj kočárek tlačila. Pak se stalo něco, na co absolutně nebyla připravená.

 

Jiná žena jí začala odklepávat popel z cigarety přímo do kočárku, ve kterém vezla malé miminko. Když se maminka zeptala, proč to dělá, místo omluvy se měla dočkat pouze rány pěstí do obličeje. Agresorka pak měla do těhotné ženy ještě kopat.

 

Zbitá žena se obrátila na městskou policii, která jí zavolala sanitku.Ta ji převezla k ošetření do Klaudiánovy nemocnice. Zranění v obličeji jí museli ošetřit chirurgové. Strážníkům se útočnici nepodařilo najít, a ani kamerový systém incident nezachytil. Případ si převzali boleslavští kriminalisté.

 

"Ženu se zatím nepodařilo dopadnout ani odhalit její totožnost, je v pátrání policie. Případ je vyšetřován jako přestupek proti veřejnému pořádku a občanskému soužití. Pokud by pachatelka byla obviněna z přestupku, věc by následně byla předána k projednání správnímu orgánu," uvedla mluvčí boleslavské policie Lucie Nováková.

kik TN.cz