Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.11. 2017 18:05
byla zdrogovaná

Žena zmateně pobíhala se psem po Liberci, policie ho zastřelila!

Zdroj: TV Nova

O pořádné pozdvižení se v centru Liberce postarala zdrogovaná žena, která zablokovala dopravu svým osobním automobilem. Spolu s ní byl v autě pes, který útočil na policisty a záchranáře. Musel být zastřelen.

Žena (56) se psem v autě zastavila na přechodu pro chodce v centru Liberce. Poté z vozu vystoupila a zmateně i se psem bez náhubku a vodítka pobíhala okolo.

 

Přivolaní policisté na místě našli odemčené a nastartované auto bez řidiče, proto vyslali další hlídku pátrat po šoférovi. Ta ženu objevila ve chvíli, kdy nastupovala do tramvaje.

 

Policisté ji vyzvali, aby je následovala zpět k autu. Připadala jim zdrogovaná a psa si odmítala uvázat. Proto zavolali odchytovou službu. Po příchodu k autu se žena pokusila z místa ujet, ale policisté jí v tom zabránili a vyzvali ji, aby opět vystoupila z vozu.

 

 

Mezitím ale agresivní pes zaútočil na policisty i přivolané záchranáře. Odchytová služba psa nedokázala zkrotit, a tak ho musel jeden z policistů zastřelit. Testy u ženy prokázaly, že užila drogy. Při zákroku nedošlo k žádnému zranění, ani škodě na majetku. Žena byla předána do péče lékařů.

Adam Kozák/ lud TN.cz