Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Publikováno 14. 4. 2018
Šílené překvapení

Ženě se ozval kamarád po 20 letech. Důvod ji šokoval a ponížil!

Muži a porno - ilustrační foto - 1
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační snímek

Obrovský šok zažila nejmenovaná Britka poté, co se jí náhle ozval kamarád, kterého neviděla 20 let. A oznámil jí, že na portálu Pornhub objevil video, na němž je dotyčná zachycená při sexu.

Zhrozená žena si rozklikla odkaz a zjistila, že na lechtivých záběrech je skutečně zachycena. To ji pochopitelně nejen šokovalo, ale také velmi ponížilo, píše britský Daily Mail.

 

Následné vyšetřování odhalilo, že na Pornhubu videa visí dokonce tři s celkovou stopáží delší než hodinu a že tam byla nahraná skoro půl roku. Za tu dobu si lechtivé klipy pustily asi tři tisíce návštěvníků portálu s pornem.

 

Britská média jméno ženy pochopitelně neuvádějí. Za to je známo jméno muže, který mládeži nepřístupná videa na internet nahrál. U soudu na jihu Anglie stanul dvaatřicetiletý Luke Brinson.


 

A soudce ho za sdílení sexuálního obsahu s úmyslem ublížit odsoudil k trestu 21 měsíců za mřížemi. Brinson vše popřel. Soud mu ale neuvěřil i z toho důvodu, že se podobně zachoval už dříve, když vylepil fotografie nahé ženy v blíže neupřesněném obchodě.

pez TN.cz
Reklama