Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.9. 2017 22:54
Chvíle hrůzy

Ženě v Praze ujelo auto s malými dětmi, zastavilo u rušné křižovatky

Zdroj: TV Nova

Jako v děsivé noční můře si musela ve středu ráno připadat žena, která zastavila u mateřské školky v pražském Braníku. Při obstarávání dvou malých dětí, které uvnitř vozu seděly, se totiž auto náhle rozjelo.

Zoufalá matka se za autem okamžitě rozběhla a v hrůze přihlížela, jak neovladatelný osobák kličkuje od krajnice ke krajnici, vjíždí střídavě na chodník a do křoví.


Vůz se nakonec zastavil až nárazem do jiného zaparkovaného auta - a to těsně před rušnou křižovatkou. Cestou poničil tři zaparkovaná auta.


Ve "splašeném" autě seděly podle reportéra TV NOVA dvě malé děti - to větší, přibližně tří až čtyřleté - v dětské sedačce vzadu a na předním sedadle pak ve vajíčku menší dítě.I když se při nezvyklé nehodě nikomu nic nestalo, matka dětí byla pochopitelně v šoku.

pez TN.cz

Diskuze

13.9. | 17:18 reypal
2
Náhlasit nevhodný komentář
Co už dnes v těch autoškolách učí? Zabrzdit to neumí,couvat to neumí,ale telefonovat to jo.
13.9. | 13:37 Jaroslav Šnábl
0
Náhlasit nevhodný komentář
Auta jisté korejské značky (asi i jiné) měla nastartování podmíněné sešlápnutím spojky a to už před 20 lety. Blbosti se zavádějí ale na užitečných "drobnostech" se šetří....
13.9. | 12:16 markyresin
4
Náhlasit nevhodný komentář
To snad ani nema cenu komentovat
13.9. | 11:49 jiří zbrawa
6
Náhlasit nevhodný komentář
Né splašené auto,ale splašená ženská,která zřejmě neumí používat třeba ruční brzdu.Během chvilky mohla ztratit to nejcennější..