Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.2. 2017 13:23
Hrozí mu dva roky

Ženu (73) v Uhřiněvsi čekal šok: V posteli našla cizího mladíka!

Spící muž - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia

Kuriózní případ řešili ve čtvrtek pražští strážníci a policisté. Na linku 156 zavolala třiasedmdesátiletá žena, která v ložnici našla neznámého mladíka. Toho strážníci zadrželi a předali policejní hlídce z místního oddělení. Teď mu hrozí až dva roky.

Po oznámení vyrazila do Uhřiněvsi hlídka strážníků z obvodního ředitelství městské policie z Prahy 15. "Vystrašená třiasedmdesátiletá žena, která celou záležitost nahlašovala, pustila hlídku do svého domu. V ložnici se skutečně nacházel muž spící v posteli. Mladý muž strážníkům sdělil, že přelezl plot a šel se do domu vyspat," uvedl mluvčí pražských strážníků Jan Čihák.

 

Hlídka sedmadvacetiletého muže zadržela, prohledala, jestli u sebe nemá zbraň, a přivolala policisty z obvodního oddělení Uhřiněves.

 

"K věci vám mohu potvrdit, že případ prošetřujeme na místně příslušném obvodním oddělení pro podezření z trestného činu porušování domovní svobody," řekl TN.cz mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

 

 

Za to by mu podle trestního zákoníku hrozily až dva roky ve vězení. Jak mladík policistům vysvětloval, proč si ustlal v domě cizí ženy, mluvčí neupřesnili.

 

Podobný případ přitom řešil soud v Británii. Tam si opilý mladík spletl domy a ustlal si v dětském pokoji pod postelí, na které spala malá holčička. U soudu vypověděl, že předtím vypil asi 10 pint (jedna pinta je necelého půl litru) ležáku a víc si nepamatuje. Od soudu si kromě pořádné ostudy odnesl pokutu v přepočtu přes 25 tisíc korun.

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.2. | 22:03 karl-z-bahnhofu
4
Větší šok by asi měl ten klučík, kdyby na něj ta baba hupsla.
17.2. | 13:45 zacotomame
-1
Nekrofil......
21.2. | 13:00 Sergej Zajicev
0
Náhlasit nevhodný komentář
Co na to řekl tem mladík ???? .Klíče od bytu neměl ,a oknem tam nevlezl . Někdo ho tam pustit musel . Když ne Babka ,tak někdo z rodiny .
17.2. | 22:03 karl-z-bahnhofu
4
Náhlasit nevhodný komentář
Větší šok by asi měl ten klučík, kdyby na něj ta baba hupsla.
17.2. | 20:55 mibis
2
Náhlasit nevhodný komentář
No to se stane..- divoká pitka, ráno se probudím a vedle mě spí ouplně cizí baba...mladá baba, no..
17.2. | 17:37 Jiří Šťastný
1
Náhlasit nevhodný komentář
na Moravě je to běžné, kolikrát se mi povedlo dát si pár sklenek vína a probudit se uplně někde jinde, už se mi to stalo, ustlal jsem si v kuchyni, domácí ráno kolem mě chodili jakoby nic až jsem se probral dali aj mi najíst:-) žádné volání policie.
17.2. | 13:54 bimbi20
1
Náhlasit nevhodný komentář
spejbl112 zabloudil z Chomutova do Ujet a zatoužil po prohnilém masíčku...
17.2. | 13:45 zacotomame
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Nekrofil......