Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 3. 2018
hrozí jí 12 let

Ženu obvinili ze zabití partnera, jeho smrt sledovaly tři malé děti!

Zdroj: TV Markíza

Chtěla zastrašit svého partnera, a tak vzala do ruky nůž. Jenže čtyřiadvacetiletá žena z Ožďan se nakonec neudržela a muže bodla do hrudi. Její partner zemřel, tragédii navíc měly přihlížet tři malé děti.

Smrti muže měly předcházet hádky a roztržky, které ve spojení s alkoholem vyvrcholily v bytě okolo deváté hodiny večer. Žena muže bodla, pak vytaočila číslo 155, informují tvnoviny.sk. Jenže hovor si vzápětí rozmyslela a telefon položila.

 

O půl hodiny později byl muž mrtvý. Znovu zavolala záchranku. "Mohu potvrdit, že jsme na lince 155 přijali telefonát, na základě kterého operátor radil volající, jak pomoct pobodanému muži, který nereagoval a nedýchal. Na místo jsme okamžitě vyslali záchranáře," uvedla mluvčí operačního střediska Alena Krčová.

 

 

V době tragédie byly v bytě tři děti - dvě osmiměsíční miminka a dvouletý chlapec. Pro všechny si přijely pracovnice ze sociálky. "Věc na místě převzal výjezd krajského ředitelství v čele s vyšetřovatelem a celým vyšetřovacím týmem. Podezřelou ženu jsme omezili na osobní svobodě," sdělil krajský policejní ředitel Štefan Šurka.

 

Ženu už obvinili ze zabití. Skončila v policejní cele a v nejbližší době se bude rozhodovat o jejím vzetí do vazby. Za zločin jí hrozí až dvanáct let vězení.

lud TN.cz
Reklama