Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.6. 2018 12:58
Duševně narušený mladík

Ženu přepadl deviant! Sahal jí na prsa a sebral stravenky

Zdroj: TV Nova

Policie dopadla podezřelého z přepadení mladé ženy - měl ji osahávat a chtěl po ní peníze. Žena mu dala stravenky za několik stovek a muž odjel v autě. Ukázalo se, že jde o duševně narušeného pohřešovaného mladíka.

Mladá žena jela autem s dcerou k lékaři a po cestě zastavila, protože holčičce se chtělo jít na záchod. Za jejím autem však zastavil vůz, ze kterého vystoupil čtyřiadvacetiletý mladík a chtěl po ženě peníze.

 

"Následně ji sáhl do výstřihu a začal ji osahávat prsa. Vyděšená žena mladíkovi nakonec vydala stravenky v hodnotě přes šest set korun a muž odjel," uvedla mluvčí jihomoravských policistů Andrea Cejnková.

 

Žena si však zapamatovala registrační značku jeho auta. Policisté pak při pátrání po agresorovi zjistili, že mladíka pohřešuje jeho matka. Ta uvedla, že se její syn léčí na psychiatrii, přestal užívat léky a vyrazil na výlet.

 

 

Policie ho nakonec vypátrala a zadržela poté, co lokalizovala jeho mobil. Mladík skončil v policejní cele. Obvinili ho z loupeže, za kterou mu hrozí až 10 let vězení.
 

vbo, Ondřej Požár TN.cz
Reklama