Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 1. 2018
kuriózní nehoda

Žena nabourala do stromu. "Může za to moucha," tvrdí policii

Zdroj: TV Nova

Údajně kvůli pavoukovi, který se spustil ze zpětného zrcátka v autě, nabourala u Jablonného nad Orlicí řidička (26) do stromu. Posádce vozu se naštěstí nic nestalo, ale škoda je padesát tisíc korun.

Miliony lidí po celém světě trpí arachnofobií, což je úzkostný strach právě z těchto členovců. Nejspíš mezi ně patří i řidička z východních Čech, která se měla leknout tak, že za jízdy strhla volant doprava.

 

Pavouk se měl spustit ze zpětného zrcátka těsně u hlavy mladé řidičky. Štěstí jí ale nepřinesl, škubla prudce řízením mezi Verměřovicemi a Jablonným nad Orlicí zrovna ve chvíli, kdy byl u cesty strom.

 

Škoda na autě se vyšplhala na padesát tisíc korun a platit bude nejspíš ještě víc. "Řidičce za přestupek v dopravě hrozí u příslušného správního orgánu pokuta od patnácti set do dvou a půl tisíce korun," vysvětlila policejní mluvčí Lenka Vilímková.

 

V autě měli cestovat tři lidé, nikomu se naštěstí nic nestalo. Pavouka policisté nenašli, nicméně řidička trvá na tom, že to byl právě on, kdo stál na začátku jejích problémů.

 

 

Policisté se setkávají i s kurióznějšími výmluvami řidičů, jednou z nejbizarnější byla výmluva opilého muže, který tvrdil, že auto řídil jeho pes. Například řidič, který se po dálnici řítil rychlostí 260 kilometrů v hodině a měl v autě dvě děti, se vymluvil na to, že může jezdit rychle, protože absolvoval dvoudenní kurz rychlé jízdy.
 

klma TN.cz