Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.6. 2017 11:59
Kuriózní případ

Ženu vyhodili z obchodu kvůli oblečení! Také vám vadí, co měla?

Hannah Pewee
Zdroj: Facebook
Hannah Pewee, 20, zveřejnila svoji fotku po incidentu

Jít do obchodu v kraťasech a tílku, když je venku přes 30 °C, by napadlo každého z nás. Předpokládali byste, že vás za toto oblečení mohou z obchodu vyhodit? Hannah Peweeovou z Michiganu to potkalo.

Dvacetiletá Hannah Peweeová z Michiganu v USA šla nakupovat do místního nákupního centra Woodland, jelikož venku bylo přes 30 °C, oblékla si na sebe kraťasy a tílko. Během nákupu za ní přišla ochranka a požádala ji, aby obchod opustila. Bylo jí řečeno, že má nevhodné oblečení, uvedl portál LADbible.

 

Hannah Pewee
Zdroj: Facebook Hannah Pewee, 20, zveřejnila svoji fotku po incidentu

 

Anketa

Je podle vás oblečení nevhodné?

Hlasovalo 2730 lidí.
"Jak mnoho z vás ví, venku je dnes v Michiganu přes třicet stupňů, což je opravdu hodně. Rozhodla jsem se obléknout si kraťasy a tílko, ideální oblečení do tohoto počasí. Moje oblečení však bylo nevhodné pro veřejnost a byla jsem vyhozena z obchodu Woodland,“ napsala na sociální síti. "Cítila jsem se trapně, skoro jsem brečela,“ doplnila Hannah.

 

 

Fotka Hannah se zprávou obletěla celý svět, měla stovky komentářů a přes desetitisíce sdílení. Obchod Woodland se později Hannah za chování ochranky omluvil. "Omlouváme se Hannah a omlouváme se společnosti. Nebylo naším cílem někoho zostudit nebo ztrapnit. Ujistíme se, že náš celý tým bude poučen, jak tyto situace v budoucnosti zvládat,“ zveřejnil obchod odpověď na sociální síti.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Studentka byla vyhozena ze školní tělocvičny. Nevhodné jednání pobouřilo vedení i lidi na sociální síti!

Kráska získala vysněnou práci. Během chvíle ji vyhodili z minuty na minutu! Důvod je naprosto šokující

reg TN.cz