Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.10. 2017 22:53
Nikdo jí nepomohl

Ženu za bílého dne znásilnili na ulici. Kolemjdoucí si to natáčeli

Znásilnění v Indii
Zdroj: Twitter

Na internetu se objevilo šokující video ze východoindického města Višákhapatnamu, které leží na pobřeží Bengálského zálivu. Třiadvacetiletý mladík na něm znásilňuje třiačtyřicetiletou ženu za bílého dne přímo na chodníku. Kolem projde několik lidí, ženě nikdo nepomohl. Někteří si navíc ještě znásilnění natáčeli.

Žena ležela u stromu na chodníku. Dva dny před znásilněním utekla po hádce s manželem z domova. Kolem půl třetí se na ni vrhnul kolemjdoucí muž. Ze znásilnění je obviněný třiadvacetiletý uklízeč Ganji Siva.

 

"Očividně, byla velmi slabá, několik hodin nejedla. Spala na chodníku ve stínu stromu, kde ji Siva v podroušeném stavu znásilnil," uvedl pro web Hinduistan Times policejní náčelník K Suresh.

 

Žena byla tak zesláblá, že ani nezvládla křičet. Kolemjdoucí se neobtěžovali násilníka zastavit. "Místo toho si všechno natáčeli na své mobilní telefony," dodal policejní velitel. Chování kolemjdoucích podle něj jasně ukazuje, jak se indická společnost naučila tolerovat násilí na ženách.

 

 

Když na místo přijeli policisté, Siva už odjel na kole. Podle svědeckých výpovědí a natočených záběrů ale policisté Sivu identifikovali, našli ho a vzali do vazby. Napadená žena skončila v nemocnici.
 

ČTĚTE TAKÉ:

ZNÁSILNĚNÍ: Proč ho tolik žen nenahlásí?
VÁŠ PŘÍBĚH: Manželku mi znásilnil kamarád

vbo TN.cz