Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 2. 2018
To je móda

Ženy pobláznil nový trend! Upravit si nechávají zvláštní část těla

Vnitřní strany stehen
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Každý týden jako by se objevil nový trend, který poblázní tisíce lidí po celém světě. Asi nejčastěji se módou řídí ženy, a tak novinky míří především na ně. Poslední trend spočívá v úpravě pupíku!

Zvětšení prsou, operace víček, liposukce. Ženy se dobrovolně svěřují do rukou chirurgů, aby jejich tělo odpovídalo nejnovějším standardům "krásy". Poslední trend v plastické medicíně je ale opravdu zvláštní, píše portál Metro.co.uk.

 

Lidé si teď podle všeho nechávají upravit své pupíky. Počet umbilikoplastik, jak se zákrok odborně nazývá, raketově roste. Dříve se takové operace týkaly především žen, kterým se vytáhla kůže na břiše v těhotenství, nebo těch po velkém zhubnutí.

 

 

Dnes už ale neváhají jít pod skalpel lékařů lidé, kterým se jejich pupík prostě jen nelíbí. Někteří se chtějí zbavit vypouklého pupíku, další nejsou spokojeni s tvarem nebo velikostí. Jde o poměrně jednoduchý zákrok.

 

I přesto lékaři doporučují pořádně si operaci rozmyslet. Pokud nemáte kvůli svému pupíku přímo deprese, nebo vás výčnělek či napnutá kůže nebolí, nemáte důvod se nechat řezat. Za pár týdnů tu bude nový bláznivý trend.

TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama