Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.10. 2017 13:05
snažil se utéct

Zfetovaný řidič se řítil Prahou: Zranil dvě malé děti! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Divokou automobilovou honičku mají za sebou pražští policisté. Až 150kilometrovou rychlostí se před nimi snažil ujet zdrogovaný řidič kradeného auta. Ten pak naboural do vozu se dvěma malými dětmi. V nemocnicích skončilo pět lidí.

Auta vedeného v databázi jako kradené si hlídka všimla v Poděbradské ulici. Na klasické zastavení a kontrolu ale nedošlo.

 

"Ještě než jsme vůbec stihli pustit majáky, tak řidič zaregistroval že za nim jedeme a následně začal ujíždět," popsali policisté. 

 

Na křižovatce ulic K Žižkovu a Spojovací řidič projel červenou na semaforech a ohrozil posádku jiného auta. Pak na to pořádně šlápl. "Ulicí Spojovací jsme za ním jeli rychlostí cca 150 kilometrů v hodině," upřesnili policisté.

 

Na křižovatce s Čuprovou ulicí honička skončila, auto narazilo do jiného vozu. Řidič a spolujezdkyně se ještě snažili utéct po svých, policisté je ale brzy doběhli. Už na první pohled bylo prý policistům jasné, že muž není úplně při smyslech - byl omámený a nebyl prakticky schopen slova.

 

 

V nabouraném voze seděly dvě ženy a jejich děti, čtyřleté a teprve roční. Sanitky je odvezly do nemocnice, jejich stav naštěstí nebyl vážný.

 

Jednatřicetiletý muž má až do roku 2030 vystaven zákaz řízení. Policisté ho teď obviní z maření výkonu úředního rozhodnutí a ohrožení pod vlivem návykové látky. Navíc je pravděpodobné, že ví leccos i o krádeži auta.


ČTĚTE TAKÉ:

Jste nebezpečná řidička? OTESTUJTE SE
Zarážející důvody, kvůli kterým bourají MLADÍ ŘIDIČI! Z těchto statistik běhá mráz po zádech

mom/Ondřej Špalek TN.cz

Diskuze

3.10. | 17:05 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
To snad neni mozny..Kobra 11 ma na svedomi 5 zranenych. Minuly tyden 2 nabourany auta ...Oni vtech "Honickach" neprestanou dokud nekoho nezabijou..Cesko do Evropy nepatri..Pokud se nebudou policajti chovat civilizovane jako to delaji jinde, tak opravdu ne.
3.10. | 13:25 skeptikus
3
Náhlasit nevhodný komentář
..asi ujíždí na másle..