Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.5. 2017 13:05
GALERIE

Žhář v Praze v noci zapálil 14 kontejnerů! Oheň poškodil i auto

Zdroj: TV Nova

V Praze v noci na pátek řádil neznámý žhář. V městské části Zahradní Město úmyslně zapálil 14 odpadních košů. Oheň poškodil i osobní automobil.

Rušnou noc za sebou mají hasiči z pražských Strašnic. Zaměstnal je žhář, který v několika ulicích postupně zapálil 14 plastových kontejnerů v městské části Zahradní Město. 

 

13

GALERIE: Zapálené kontejnery v Praze

Zdroj: HZS ČR

Zapálené kontejnery - 2

Hodnocení:

 

První kontejnery začaly hořet v noci ve 2:44 ve Šalvějové ulici. Už o 4 minuty později pak vzplály další koše v nedaleké Tulipánové ulici, o dalších 10 minut později v Mečíkové ulici a nakonec ve 3:11 v ulici Ke Skalkám. Celkem to bylo 14 plastových kontejnerů.

  

 

Je evidentní, že kontejnery někdo úmyslně zapálil. Po neznámém žháři teď pátrají policisté. Celková škoda je v tuhle chvíli odhadnuta na přibližně 100 tisíc korun, protože v jednom případě plameny poškodily i auto zaparkované poblíž odpadkového koše.

has TN.cz

Diskuze

16.5. | 19:05 jkazatel
0
Náhlasit nevhodný komentář
Výborně, už se nám teroristé zaučují. Zatím popelnice, co bude příště ??
5.5. | 13:21 Petr Kelenda
0
Náhlasit nevhodný komentář
Lidi mají odvahu nechat auto celou noc u kontejneru na odpad! Já si nedovolím nechat auto před svým domem ani přes den,neboť se tu potulují opilci a nudící se mládež. Nemám chuť kupovat stále dokola nové zpětná zrcátka a stěrače.Vždy dám auto do garáže.