Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Aktualizováno 14.11. 2017 20:59
Podpálil dům

Žhář z Přerova se vyhne trestu. Zasáhla vyšší moc!

Zdroj: TV Nova

Policisté definitivně odložili případ seniora, který koncem ledna v přerovské části Újezdec zapálil rodinný dům, zranil přitom svou dceru a krátce nato boural. Žhář totiž zemřel.

Jen bleskový zásah hasičů zabránil plamenům, aby pohltily celý dům. Oheň přitom založil muž, který uvnitř bydlel s rodinou. Údajně po hádce, v silném rozrušení, vzal kanystr s benzínem a dům začal polévat. Potom škrtl sirkou. Nedokázaly mu v tom zabránit ani dvě ženy, které byly uvnitř.

 

Podle místních byl muž podivín. Hádky byly prý v rodině velmi časté. Ve chvíli, kdy k hořícímu domu spěchali hasiči, muž plnou rychlostí ujížděl autem po silnici pryč.

 

Jízdu ale nezvládl a na křižovatce boural. Místní sice nechtěli mluvit na kameru, mimo záznam ale spekulovali, že chtěl spáchat sebevraždu. Údajně chtěl narazit do vzrostlých stromů na křižovatce. Všechny otazníky neobvyklého případu se už ale nejspíš nepodaří nikdy rozluštit. Senior totiž zemřel.


 

Policisté přitom muže původně obvinili z obecného ohrožení. Pokud by se dostal před soud, mohl skončit za mřížemi až na osm let.

 

Kvůli řádění rozrušeného seniora skončili v lednu v nemocnici tři lidé - obě ženy z hořícího domu a také řidič, kterého senior naboural, když mu předtím nedal přednost na hlavní silnici.

pez, Petr Zapletal TN.cz
Reklama