Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 2. 2018
Změna na Hradě

Žil se Zemanovou, boural v BMW. Kruliš je novým šéfem protokolu

Vladimír Kruliš
Zdroj: Profimedia
Vladimír Kruliš je novým šéfem hradního protokolu

Novým šéfem protokolu v Kanceláři prezidenta republiky se stal Vladimír Kruliš. Dříve vykonával jeho zástupce, ve funkci nahradil Miroslava Sklenáře. Informoval o tom hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

"Vedoucí Kanceláře prezidenta republiky Vratislav Mynář jmenoval ve čtvrtek dne 1. února 2018 Mgr. Vladimíra Kruliše, Ph.D. do funkce ředitele Odboru protokolu Kanceláře prezidenta republiky," uvedl Ovčáček na webových stránkách Hradu.

 

Ve funkci Kruliš nahradí Miroslava Sklenáře, který odbor vedl od začátku prosince 2016, kdy podle oficiální verze Jindřich Forejt ze zdravotních a osobních důvodů rezignoval. Funkcí šéfa protoku byl Sklenář jen pověřen, proto se delší dobu očekávalo, že ho vymění právě Kruliš.

 

Vladimír Kruliš na sebe upozornil především při nehodě policejního supersporťáku BMW i8 v květnu 2017. Přestože ve voze kromě policistů neměl nikdo být, Kruliš jel na sedadle spolujezdce. Podle GIBS ale ke spáchání trestného činu nedošlo. Více čtěte zde.

 

 

 

Kruliš byl také před několika lety partnerem Zemanovy dcery Kateřiny. Důvody rozchodu nechtěla ani jedna strana komentovat. V posledních týdnech média Kruliše zmiňovala hlavně v souvislosti s "napadením" Zemana aktivistkou v prvním kole prezidentských voleb. Kruliš postával opodál a jen se usmíval.

 

Připomeňte si, jak před Zemana při volbách skočila polonahá aktivistka:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Miloš Zeman v časopise Playboy: Neuvěříte, proč se objevil ve známém erotickém magazínu!

Cesta na Hrad: Koho nejvíce zaujal Miloš Zeman? Budete překvapeni!

epa TN.cz
Reklama