Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.1. 2017 21:35
jak žijí dnes

Život po Výměně: Babyboom, život v karavanu a tečka za minulostí

Výměna manželek: rodiny
Zdroj: TN.cz
Jak žijí dnes?

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Proti zdánlivě idylické rodině se postavila domácnost, kde se nešlo pro ránu daleko. Jak žijí hlavní aktéři dnes?

Ve středečním díle reality show Výměna manželek jste se seznámili s Irenou, jejím o devět let mladším manželem Petrem a třemi dětmi, kteří žili v Brně. Na druhé straně se představila Martina s manželem Tomášem a dvěma malými syny, kteří bydleli ve vesničce Mlečice.

 

Rodina Ireny vypadala naprosto bezproblémově, do Výměny šli prý jen proto, aby si Petr vyzkoušel, jak to bez Ireny zvládne. To v druhé rodině bylo pořádně dusno. Martina doufala, že si její manžel ve Výměně uvědomí, že ne každý by vydržel to, co ona. Chvílemi totiž v tomto vztahu šlo doslova o život - Tomáš Martině vyčítal, že nic nedělá, Martina si zase stěžovala na fyzické násilí. A jak to s nimi dopadlo?

 

 

U Ireny a Petra je stále vše zalité slunce. "Já bych řekla, že to je lepší a lepší," pochlubila se Irena, která má jednu velkou novinku - do rodiny jim totiž přibylo další dítě. "Rozhodli jsme se ještě pro jedno mimčo, máme půlroční holčičku Bibiánku," popsala Irena. Všechny tři ostatní dcery s nimi ještě stále bydlí.

 

 

16

GALERIE: Irena z Výměny manželek

Zdroj: facebook

Irena z Výměny manželek - 6

Hodnocení:

 

S druhou rodinou v kontaktu vůbec nejsou a na Výměnu prý nijak zvlášť nevzpomínají. "Občas si vzpomenu na kluky, jak se asi mají, to je ale všechno," řekla žena. A jak na jejich účast ve Výměně reagovalo okolí? "Reakce byly strašně příjemné, nestalo se, že by nám někdo řekl něco ošklivého," zakončila.

 

S Martinou se nám spojit nepodařilo. Podle sousedů z Mlečic se ale s manželem krátce po natáčení rozešla, nějakou dobu pak s oběma dětmi bydlela v karavanu nedaleko Plzně. Za nešťastnou minulostí ale už nejspíš udělala definitivní tečku.

 

 

Podle sociálních sítí dnes bydlí v Tachově a ne sama. Bývalého manžela Tomáše vyměnila za nového partnera. A co víc, má s ním malého syna. Začala se o sebe víc starat a je neskutečně sexy!

 

14

GALERIE: Martina z Výměny manželek

Zdroj: facebook

Martina z Výměny manželek - 1

Hodnocení:

 

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus nebo VOYO!

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.1. | 21:44 skeptikus
40
..může mi někdo vysvětlit, jak velký ubožák a tupec člověk musí bejt, aby se ...
12.1. | 11:57 allanaldik
3
kdo tam rika kdo je sexy?Bud je to ten nejvetsi idiiot nebo je to sjetej a ...
16.1. | 23:26 Lenka Fabešová
3
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud někdo kritizuje výchovu cizích dětí, měl by mít dobře vychované ty svoje. Irenina nejstarší dcera je neskutečně arogantní a povýšená a o slušném chování nemá asi ani slabou představu. Manžel Petr je naprosto nevyzrálý a chová jako rozmazlené trucovité dítě.
16.1. | 23:19 Lenka Fabešová
3
Náhlasit nevhodný komentář
Irenina rádoby psychoanalýza náhradní rodiny byla směšná, nepoznala, že náhradní manžel je labilní cholerik a to jeho "srdcervoucí" herecké představení v bytě u jeho matky bylo přímo na Oscara.
12.1. | 22:53 Miluše Hodermarská
11
Náhlasit nevhodný komentář
Irena pěstuje ve svém manželovi závislost na ní samou a pocit nepostradatelnosti.Petr tvrdohlavý despotický tyran.A ta jejich afektovaná namistrovaná a drzá holka,to je také něco.Martina na tom jen vydělala.U Ireny a Petra rozhodně není zalito,vše,sluncem,celá rodina jsou jedna velká přetvářka.
12.1. | 22:49 Miluše Hodermarská
10
Náhlasit nevhodný komentář
Znovu na to koukat nebylo třeba.Ale jak už jsem psala;jediná normální byla Martina.Její ufňukaný chlap,který šikanoval a přitom ani nechodil do práce.Irena,která se snažila vetřít Tomášovi,aby pošpinila Martinu a byla ta nejlepší.Přitom podlézá partnerovi jen aby si jednou nenašel mladší.
12.1. | 11:57 allanaldik
3
Náhlasit nevhodný komentář
kdo tam rika kdo je sexy?Bud je to ten nejvetsi idiiot nebo je to sjetej a ozralej clovek,jak se rika i po 30 pivech je kazda hnusna zenska sexy.Ja teda nikdy nevypil ani 2 piva a kdyz je nejaka hnusna tak bude hnusna stale jako tahle Martina z Tachova. Uz v praci nechlastejte nedela vam to dobre.
12.1. | 11:36 Mira Nová
11
Náhlasit nevhodný komentář
.... může mi někdo vysvětlit, proč Nova stále jen opakuje stará vysílání ???? a ohlásí je jako - v tomto novém díle atd ....
11.1. | 21:46 petalinos
17
Náhlasit nevhodný komentář
sexy?????Redaktore tn.cz kde si dal oči o tohle by jsem neopřel ani vidle.
11.1. | 21:44 skeptikus
40
Náhlasit nevhodný komentář
..může mi někdo vysvětlit, jak velký ubožák a tupec člověk musí bejt, aby se nechal za pár korun v televizi znemožnit před celým národem?