Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.1. 2017 21:35
jak žijí dnes

Život po Výměně: Babyboom, život v karavanu a tečka za minulostí

Výměna manželek: rodiny
Zdroj: TN.cz
Jak žijí dnes?

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Proti zdánlivě idylické rodině se postavila domácnost, kde se nešlo pro ránu daleko. Jak žijí hlavní aktéři dnes?

Ve středečním díle reality show Výměna manželek jste se seznámili s Irenou, jejím o devět let mladším manželem Petrem a třemi dětmi, kteří žili v Brně. Na druhé straně se představila Martina s manželem Tomášem a dvěma malými syny, kteří bydleli ve vesničce Mlečice.

 

Rodina Ireny vypadala naprosto bezproblémově, do Výměny šli prý jen proto, aby si Petr vyzkoušel, jak to bez Ireny zvládne. To v druhé rodině bylo pořádně dusno. Martina doufala, že si její manžel ve Výměně uvědomí, že ne každý by vydržel to, co ona. Chvílemi totiž v tomto vztahu šlo doslova o život - Tomáš Martině vyčítal, že nic nedělá, Martina si zase stěžovala na fyzické násilí. A jak to s nimi dopadlo?

 

 

U Ireny a Petra je stále vše zalité slunce. "Já bych řekla, že to je lepší a lepší," pochlubila se Irena, která má jednu velkou novinku - do rodiny jim totiž přibylo další dítě. "Rozhodli jsme se ještě pro jedno mimčo, máme půlroční holčičku Bibiánku," popsala Irena. Všechny tři ostatní dcery s nimi ještě stále bydlí.

 

 

16

GALERIE: Irena z Výměny manželek

Zdroj: facebook

Irena z Výměny manželek - 6

Hodnocení:

 

S druhou rodinou v kontaktu vůbec nejsou a na Výměnu prý nijak zvlášť nevzpomínají. "Občas si vzpomenu na kluky, jak se asi mají, to je ale všechno," řekla žena. A jak na jejich účast ve Výměně reagovalo okolí? "Reakce byly strašně příjemné, nestalo se, že by nám někdo řekl něco ošklivého," zakončila.

 

S Martinou se nám spojit nepodařilo. Podle sousedů z Mlečic se ale s manželem krátce po natáčení rozešla, nějakou dobu pak s oběma dětmi bydlela v karavanu nedaleko Plzně. Za nešťastnou minulostí ale už nejspíš udělala definitivní tečku.

 

 

Podle sociálních sítí dnes bydlí v Tachově a ne sama. Bývalého manžela Tomáše vyměnila za nového partnera. A co víc, má s ním malého syna. Začala se o sebe víc starat a je neskutečně sexy!

 

14

GALERIE: Martina z Výměny manželek

Zdroj: facebook

Martina z Výměny manželek - 1

Hodnocení:

 

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus nebo VOYO!

mom TN.cz