Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.1. 2016 14:46
jak se mají?

Život po Výměně: Dítě nechtěli, takhle to s nimi dopadlo! FOTKY

Výměna manželek - Markéta a Tomáš
Zdroj: TN.cz
Svatba, potom krize a teď už je zase nebe bez mráčku

Premiérové Výměny manželek se účastnili Tomáš a jeho těhotná Markéta, jejichž vztah procházel těžkou krizí. Jak se jejich život změnil po narození syna? A zlepšil se vztah druhé dvojice?

V době natáčení Výměny manželek byla Markéta v 6. měsíci těhotenství, na dítě se netěšila a říkala, že vlastně chtěla psa. S manželem Tomášem procházeli vleklou krizí, pomalu si nemohli přijít na jméno a topili se v dluzích. V průběhu výměny si ale uvědomili, jak moc se mají rádi. Jak to u nich vypadá dnes?

 

Zdá se, že mladí manželé šli do sebe a že se jim daří. Přestěhovali se a společně se radují z druhého společného potomka. Malý Tomášek se jim narodil přesně na Štědrý den, 24. prosince 2015. Dvouletá Natálka se tak dočkala brášky.

 

 

"Prostě jedem normálně a jsme už v pohodě teď,“ řekl Tomáš televizi Nova. "Já to vnímám stejně a už se tolik nehádáme, je to všechno víc v klidu," dodala Markéta. A oba jsou rádi, že se Výměny manželek zúčastnili.

 

19

Galerie: Tomáš a Markéta z Výměny manželek

Zdroj: facebook.com

Výměna manželek - facebook

Hodnocení:

 

A jak je na tom Martina a Zdeněk? I oni jsou nadále spolu a i jim účast ve Výměně prospěla. Podle Martiny je u nich všechno v nejlepším pořádku.

 

Tohle si dvojice slibovaly v závěrečných 8 očí:

 

O tom, jak žijí rodiny dnes, se více dozvíte v reportáži v sobotu ve Volejte Novu od 11:45 na Nově. Dívejte se, přineseme detailní zpovědi.

 

Všechno o Výměně manželek se dočtete zde. Pokud jste premiérový díl nové řady nestihli, můžete ho celý zhlédnout zde.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Jak žijí po Výměně? Nečekali byste, co zkoušela rodina Světly ze Španělska!

Martin Maxa zbil expřítele Gábiny z Výměny manželek!

hel TN.cz
Reklama