Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.9. 2017 08:26
jak žijí dnes

Život po Výměně: Marian musel na policii! Padlo trestní oznámení

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Diváky zaujala především rodina Mariana a Ivy, kteří mezi sebou mají 28letý věkový rozdíl. Z různých stran se na ně snesla velká vlna kritiky. Ustáli to?

Ve středeční Výměně manželek se představila rodina ze Semil, kterou tvoří Iva (17), Marian (45) a dcera Dominika (13 měsíců). Na druhé straně jste se seznámili se Soňou (28), Karlem (31), dcerami Natálií (8), Kristýnou (10) a synem Karlem (21 měsíců), kteří žijí v Chomutově.

 

Jak žije rodina ze Semil dnes?

V domácnosti Mariana a Ivy se toho od natáčení změnilo hodně, co je ale pořád stejné, je jejich vztah. Ten je snad ještě pevnější než předtím. "Když se pohádáme, rychleji se usmíříme, protože spolu víc mluvíme. Byli jsme od sebe dlouho odloučeni, tak si sebe víc vážíme. Manžel mi třeba koupí čokoládu, dáme si pusu a tulíme se," pochválila si Iva. "Dřív Iva práskla dveřmi a padlo i nějaké sprosté slovo, dnes si to v klidu vyříkáme," přisvědčil Marian.

 

Pár přehodnotil i výchovu roční Dominiky. Dřív jí prý hodně dávali na zadek, dnes ji naopak více chovají. "Dřív víc zlobila, třeba brala to, co neměla. Dnes, když jí něco řekneme, tak poslechne," popsala mladá maminka.

 

112

GALERIE: Výměna manželek: „Jsi pedofil“

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: „Jsi pedofil“ - 1

Hodnocení:

 

Zároveň si ale posteskla, že malá má teď radši tátu. "Máma pro ni neexistuje, když je táta doma," řekla s tím, že teď byly s malou týden v nemocnici a dceři se po tátovi nejspíš stýskalo. Další dítě zatím neplánují, do budoucna by ale pro Dominiku určitě sourozence chtěli.

 

JAK ŽIJE DRUHÁ RODINA, SE PODÍVEJTE ZDE

 

Ivě ve Výměně vyčítali, že si příliš nepotrpí na úklid. Podle vlastních slov se v tomhle hodně polepšila. Uklízí i několikrát denně a dává si víc záležet na koupelně. Marian si rodiny moc neužije, v práci má dvanáctihodinové směny. Ivu ale pochválil, že se doma víc snaží. "Naučila se lépe vařit, všechno postupně dohání. A jde jí to bravurně," pochválil manželku Marian.

 

Že Výměnu ukončila o dva dny dřív, ji dnes mrzí. Ještě víc ale lituje toho, že se s manželem do Výměny vůbec přihlásili. "Lidi nás napadají a pro celé Semily jsme špatná rodina," posteskla si. Za účast v reality show nakonec dostali půlku peněz. Pro peníze prý ale do Výměny nešli, chtěli si jen zkusit, jak to funguje v jiné domácnosti. Ani Marian manželce nevyčítá, že v druhé rodině nevydržela až do konce "Manžel Soni prý byl dost prudký," řekl.

 

 

Iva v druhé rodině trpěla hlavně psychicky. Nejhorší prý byl malý Kája. "Byl to strašný mamánek, nechtěl ode mě jíst. Když jsem ho chtěla přebalit, kopal do mě. Mají ho rozmazleného. Nechávali ho na počítači, štípal sestry a tatínkovi to bylo jedno. Když ho uspávali, plácali ho po prdelce, podle mě je to ale strašný návyk, protože vás potom bolí ruka," vzpomínala žena.

 

Marian se vyjádřil také k nařčení, že je pedofil. A vše uvedl na pravou míru. "Tvrdil o mně nějaký člověk, že čekám na malé děti u školy. Šli jsme ho udat na kriminálku. A zrovna když se natáčela Výměna, přišel od policie dopis. Soňa se mě ptala, o co jde, tak jsem jí to řekl," vysvětlil muž.

 

 

Náhradní manželka to prý vzala bez problémů, v závěru pořadu ale úplně otočila a obrátila se jak proti Marianovi, tak proti jeho manželce. I proto k ostré výměně názorů během osmi očí došlo.

 

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sáhněte si do svědomí: Je Iva z Výměny opravdu taková špindíra, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY?

Velký věkový rozdíl: Může vám zničit vztah?

Iva z Výměny vám vytře zrak: V plavkách je to pořádná kočka! FOTO

mom TN.cz