Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.3. 2016 17:19
reality show

Život po Výměně: Pravda o prošlém jídle i nedostatku peněz

Zdroj: TV Nova

Dnešní Výměna manželek proti sobě opět postavila naprosto rozdílně rodiny. Jedno ale měly společné, obě řešily nějaký problém - jedna s penězi, druhá s rozmazlenými dětmi. Pomohla jim Výměna tyto problémy vyřešit?

Matka pěti dětí Ingrid si účast ve Výměně pochvaluje. Před ní musela řešit problémy s výbušným manželem, dnes je všechno jinak. "Manžel se změnil, začal si mě více vážit a lépe se k nám chová. Je vidět, že dostal facku od života a konečně se probral," řekla Ingrid a dodala, že dnes už se dočká i pohlazení nebo občasné pusy.

 

Vztah syna Jirky s nevlastním otcem Jiřím ale ani Výměna zlepšit nedokázala. "Syn Jirka byl zvyklý, že je hlavou rodiny, a i když jsem se podruhé vdala, ta role mu zůstala. Oni takhle mezi sebou soupeří," popsala Ingrid, která by manžela za nic nevyměnila.

 

 

Dost špatně ale nese rodina nenávistné komentáře, které kvůli účasti v reality show musí poslouchat. "Někteří píšou, že nám přijde sociálka vzít děti, jiní zase nadávají kvůli prošlým potravinám. Ať se každý nejdřív podívá do vlastní špajzky, než začne kritizovat," vzkázala žena.

 

Kritiku museli snášet také kvůli domu, ve kterém žili. "Díky Výměně můžeme dětem konečně dodělat pokoje, aby měl každý svůj," pochlubila se účastnice reality show a vysvětlila, jak to bylo s onou tisícikorunou na týden: "Není to tak, že bychom vyžili z tisícovky na týden, ale tehdy byla situace taková, že jsme se museli uskromnit a šetřit. Byli jsme totiž vyšťavení z Vánoc."

 

 

Na druhou rodinu vzpomíná Ingrid často a zůstali kamarády. Jestli její pobyt v druhé domácnosti alespoň trochu pomohl s rozmazlenými dětmi, neví. "Počítač je Dušanova droga, ale záleží na rodičích, co s tím udělají. My s tím doma taky bojujeme, nechceme, aby tam děti byly dlouho," vysvětlila.

 

Popsala také, jak to ve skutečnosti bylo s prošlými potravinami. Skutečně musí jíst děti zkažené jogurty? To a mnohem víc se dozvíte v sobotu ve 12:10 ve Volejte Novu. Další informace najdete už nyní na webu Výměny manželek. Nestihli jste minulý díl? Pustit si ho můžete na NOVA Plus, všechny díly jsou k dispozici na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Výměna manželek: Dítě popadne hysterák kvůli počítači!

PO VÝMĚNĚ: Rodina despoty nekomunikuje, ale jsou stále spolu. Vydržel vztah ´punkerům´?

RODINY PO VÝMĚNĚ: Kdo se rozešel a kdo se miluje? Paní Ivana promluvila!

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

10.3. | 16:01 topka55
5
nechte toho ..děcka zvrací a co ? Tam bych spíše viděla jako problém jejího ...
10.3. | 10:18 stupurak10
-2
Humus baba nic víc higienu na ni !!
11.3. | 21:55 pepina098
1
Náhlasit nevhodný komentář
Pytel prošlých potravin pro slepice! Ingrid nechala domácnost bez potravin k jídlu? Chování dětí k muži, který dře, aby je nakrmil, je hnusné. Otčím je tedy "peněženka" bez úcty.Po příjezdu domů má skákat kolem zadku manželce, která celý týden leží na PC s mobilem u ucha-fuj! Facka patří ...
11.3. | 08:24 fotografia
1
Náhlasit nevhodný komentář
už se mi stalo, že sjem si z ledničky vyndala dva měsíce prošlej jogurt, byl naprosto v pohodě a nezvracela jsem. Různé potraviny jíme i přesto, že mají prošlé datum... jestli kluk zvracel fakt to nemusí být jen kvůli tomu že maj v ledničce něco co je prošlé... on totiž mohl zapůsobit i třeba stres
10.3. | 19:19 pater11
2
Náhlasit nevhodný komentář
Mila Holcino jogort a spajzka nejak nejde dohromady. Vodu a hadr ma snad doma i cikan, delate nam peknou ostudu.
10.3. | 16:01 topka55
5
Náhlasit nevhodný komentář
nechte toho ..děcka zvrací a co ? Tam bych spíše viděla jako problém jejího manžela .nepřijal její děti z prvního manželství ! Líný až běda! To ,že nemám peníze neznamená ,že budu žít jako čuně ! Na to stačí kýbl s vápnem..
10.3. | 10:18 stupurak10
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Humus baba nic víc higienu na ni !!
10.3. | 10:11 Jinotaje Tajné
3
Náhlasit nevhodný komentář
no nedivam se na to, ale upoutávkám člověk neunikne ty děcka nezvraceli jen tak z ničeho , tak jsem zvědava na co se ta rodinka bude vymlouvat a omlouvat tu situaci