Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.5. 2017 17:13
video hrozí jí vězení

Podříznu vás, vyhrožuje dětem žena ze Zlína! Lidé z ní mají strach

Zdroj: TV Nova

Žena, která dlouhodobě obtěžuje obyvatele Zlína, opět řádila v ulicích města. Namol opilá se i před zraky dětí svlékala a vykonávala potřebu na chodníku. Opakovaně přitom vyhrožovala dětem, že je zabije.

Často namol opilou a agresivní ženu zná snad celý Zlín. Naposledy se opět předvedla začátkem týdne, když měla více než 4 promile a potácela se po městě a obtěžovala občany. Na ulici se svlékala do naha, válela se po zemi a přitom vulgárně pokřikovala na děti.

 

Na 1. máje ji policisté odvezli na záchytku, druhý den už ale opět opilá řádila ve městě a na záchytce skončila znovu. V minulosti už přitom byla za opakované výtržnictví ve vězení, po propuštění se ale vše vrátilo do zajetých kolejí.

 

Navíc se podle obyvatel její agresivita stupňuje a nikdo nedokáže odhadnout, jak se pod vlivem alkoholu zachová. V posledních měsících často vyhrožuje dětem, že je zabije nebo podřeže. Za poslední tři měsíce to bylo nejméně ve třech případech. Jednou u ní strážníci skutečně nůž našli.

 

 

Obvykle skončí na záchytce a na druhý den už zase pokračuje ve svém chování. Za výtržnictví z posledních dnů jí ale hrozí až tříleté vězení.

tn.cz / TV Nova