Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.3. 2015 12:04
Podivné mraky

Zlobí se někdo tam nahoře na Česko? Tohle nám vzkázali! FOTO

Znamení
Zdroj: www.jirkaslama.com/zpravy@nova.cz

Velmi zajímavý snímek se podařilo vyfotit panu Jaromírovi. Před soumrakem si všiml mraků, které se vznášely nad východní Moravou. Že by to byl tajemný vzkaz?

Vypadá to, jako by se na Česko někdo nahoře pořádně zlobil. Už se asi nemůže dívat na to, co se tady na zemi děje, a tak nám poslal jasný vzkaz. Vyfotil ho pan Jaromír a snímek nám poslal do redakce.

 

Úkaz na obloze u Zlína
Zdroj: zpravy@nova.cz Úkaz na obloze u Zlína

 

"Posílám vtipnou fotku, kterou jsem vyfotil včera kolem 17:15 v Lukově u Zlína," napsal. Seskupení mraků připomíná jedno ne příliš lichotivé, ale celosvětově známé gesto - zvednutý prostředníček.

 

Není to tak dávno, co se "nebeský vzkaz" ukázal i nad Prahou. Fotograf Jiří Sláma zachytil před časem těsně po východu slunce oblak, který připomíná anděla. Fotografií se tento týden pochlubila na sociální síti jeho sestra Klára.

 

13

GALERIE: Úkazy na obloze

Zdroj: www.jirkaslama.com

Anděl nad Prahou - 1

Hodnocení:

 

"Myslím, že se mému bratrovi podařil skvělý úlovek. Vyfotil anděla nad Prahou. Při zvětšení lze rozeznat dokonce i meč, který drží. Neuvěřitelné," napsala na Facebooku.

 

Máte i vy podobné úlovky? Pochlubte se! Posílejte je na zpravy@nova.cz

 

 

Není to zdaleka poprvé, co se na obloze objevily podivně vypadající mraky. Před časem vyfotil děsivý mrak jiný čtenář v Praze. Myslel jsem, že přišel konec světa, napsal k tomu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO JE ZNAMENÍ! Penis na obloze způsobil paniku ve welšském městě

Miluju nebe, miluju mraky, chci mít kozy... Takhle blábolí Tomáš Klus. Zešílel?

vrl TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama