Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 6. 2017
velká loupež

Zloděj přepadl muže se zbraní v ruce. Ukradl mu hodně peněz!

Zdroj: TV Nova

Neznámý muž včera v podvečer přepadl a spoutal muže v Uherském Hradišti. Svou oběť ohrožoval zbraní. Následně mu ukradl velký obnos peněz.

Přestože policie zatím k případu odmítá zveřejnit podrobnosti, Televizi Nova se od svědků a sousedů podařilo zjistit, že muže původem z Itálie přepadl v jeho kanceláři jiný muž. Údajně to byl také Ital. Spekuluje se o vyřizování účtů.

 

Útočník měl muže něčím omráčit, spoutat, oči mu zalepit páskou a přitom vyhrožovat zbraní. Následně mu vzal peníze, mluví se o několika milionech korun, přesnou částku ale policie odmítla říct. Nepotvrdila ani, jestli ozbrojeného lupiče dopadla.

 

 

Při odchodu z kanceláře ho zahlédl svědek. Podle něj byl oblečený do zimní bundy, měl vysoké boty a vidět mu byly jen oči. Napadený muž podle informací TV Nova zraněný není, ale z celé události je v šoku.

 

Policisté byli na místě nejméně šest hodin, odjeli až kolem 22 hodiny večer. Případ si převzala krajská kriminálka, je tedy zjevné, že půjde o závažný zločin s vysokou škodou.

 

"Mohou potvrdit, že prověřujeme trestný čin spojený s odcizením větší finanční hotovosti. Jelikož jsme na začátku prověřování, v tuto chvíli nemůžeme podrobnější informace poskytnout," řekla Lenka Javorková, mluvčí Krajské policie ve Zlíně .

has TN.cz