Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.5. 2017 21:22
Luxusní lup

Zloději ukradli hodinky za miliony! Nenajdete na fotkách i ty svoje?

Kradené hodinky
Zdroj: Policie ČR
Zloději v Ostravě ukradli i tyto hodinky

Zloděj v ostravském klenotnictví ukradl hodinky za miliony korun! Policie po něm pátrá už téměř dva měsíce. Zároveň hledá také desítky značkových hodinek, které se zřejmě pachatel pokusil přeprodat. Nejsou mezi nimi i ty vaše?

Ostravští kriminalisté stále nemají ani stopu po zloději, který 18. a 19. března vykradl luxusní klenotnictví. "Zatím neznámý pachatel vnikl po překonání dveří do objektu, ve kterém poškodil jeho zařízení, a překonal zajištění prodejny, do které vnikl," popsala policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

 

Pachatelů mohlo být podle policie víc. Do budovy se dostali zadním vchodem, a tak jim ve vypáčení zámků nebránil žádný alarm. Ze zlatnictví si pak odnesli desítky různých značkových hodinek za více než 3,5 milionu korun!

 

Cenné hodinky se pak zřejmě pokusili prodat v zastavárně, jiných prodejnách, nebo přímo zákazníkům. Mohli jste je koupit zrovna vy! Policie proto žádá, aby si lidé zkontrolovali fotky kradených hodinek. Najdete je v GALERII:

 

 

138

GALERIE: Kradené hodinky z Ostravy

Zdroj: Policie ČR

Kradené hodinky - 1

Hodnocení:

 

 

Pokud máte jakékoliv informace, které by mohly s krádeží souviset, ozvěte se na linku 158. To udělejte i v případě, že na fotkách poznáte své hodinky. "Pachateli či pachatelům teď hrozí trest odnětí svobody až na osm let," doplnila Holčáková.

epa TN.cz