Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.3. 2016 16:16
našla se?

Zlom ve vyšetřování! Ztracenou Maddie viděli v Paraguayi!

Maddie McCannová
Zdroj: isifa.com
Maddie McCannová

Rodičům ztracené Madeleine McCannové začala svítat nová naděje. Jejich zmizelou holčičku totiž údajně viděli v městečku Areguá v Paraguayi.

Čtyři policejní stanice, zpravodajské služby, Interpol - tihle všichni teď ještě zintenzivněly své pátrání po holčičce Maddie, která byla údajně spatřena v Paraguayi. Že je holčička právě v této jihoamerické zemi, tvrdí soukromý detektiv Miraz Ullah Ali.

 

Podle něj je dívka, které by dnes bylo 12 let, v péči ženy v městečku Areguá vzdáleném asi 27 kilometrů od hlavního města Asunción. "Můj tým obdržel informaci, že Madeleine přijela do Paraguaye před měsícem nebo dvěma," řekl Ali místní televizi ABC Color.

 

Policisté teď prohledávají okolí, jestli skutečně najdou někoho, kdo by mohl popisu zmizelé dívky odpovídat. "Uděláme všechno pro to, abychom zjistili, jestli dívka v Paraguayi skutečně je. Našim cílem je vrátit ji rodičům," řekl komisař Sanny Amarilla z jedné z místních policejních stanic.

 

 

Takhle probíhalo pátrání po únosci v roce 2013:

Zdroj: TV Nova

 

Malá Maddie se ztratila v roce 2007 v portugalském letovisku Praia da Luz, tehdy jí byly tři roky. Rodiče ji spolu se sourozenci uložili ke spánku v pronajatém apartmánu a odešli na večeři do blízké restaurace. Dceru ale při jedné z kontrol v posteli už nenašli. Od té doby je nezvěstná.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Roky hledala svoji biologickou matku. Když ji našla, zůstala jako opařená!

DOJEMNÝ TELEFON: Holčička volala v slzách na policii! Neuvěříte, co se jí stalo!

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.3. | 17:57 Ton Alfonso
16
Pochybuji že by ji poznali náhodní lidi jen tak když už by měla 12 let , tomu ...
9.3. | 16:54 Roman Nemergut
-38
Blbost. Já jí viděl v kožený minisukýnce u silnice z Chebu na Svatý Kříž.
10.3. | 13:39 Milos Trasimi
0
novobilskyy Tve starosti bych chtel mit.Skutecne.Dal bych vse proto aby se mi vratila ma dcera a ja s ni prozival vsedni radosti a starosti.
10.3. | 13:37 Milos Trasimi
1
Jsem povestny brutalitou vuci takovym jako jsi ty a ujistuji te ze te dostat do rukou velmi rychle bych te naucil respektu a vedel jsi co soucit s temi co prisli o dite a nepasat tady takove kraviny.
10.3. | 13:36 Milos Trasimi
2
To je jasnym dukazem toho co jsi ve skutecnosti zac.Plnou hubu nenavisti a netolerance k cemukoliv a komukoliv.Pro tebe je trapeni jinych nekonecny pribeh z jine planety a jsi jasnym dukazem jak egoisticti a sobecti lide jsou.
10.3. | 11:29 Milos Trasimi
0
Nemergut.Kdyz jsem rikal ze v tvem rodmen liste je uvedeno tve skutecne jmeno tz.Roman Blb padli tady pochybnosti o pravdivosti meho tvrzeni.Neni tvuj komentyar jasnym dukazem jaky jsi moralni a ubohy kriplicek?
10.3. | 08:42 amperek50
3
Kdyby se do patrani pustila Borhyova s Korantengem tak uz ji maji a delaji s ni rorhovor
10.3. | 06:35 novobilskyy
-7
To nikoho nezajíma,máme jiné starosti.
9.3. | 18:04 Ton Alfonso
12
Na víc kdyby to byla ona tak to bude pro Maddie hodně těžké vzdát se někoho koho považovala za mámu celou dobu kdo ji unesl určitě si k němu musela za tu dobu udělat vztah a najednou ji řeknou že její pravá máti je úplně někdo jiný a tu osobu co považovala za máti je únosce nebo kupec.
9.3. | 17:57 Ton Alfonso
16
Pochybuji že by ji poznali náhodní lidi jen tak když už by měla 12 let , tomu moc nevěřím ,spíš ji bude někdo podobný ale že by to byla malá Maddie moc nevěřím,spíš si myslím že chudák holka už dávno nežije ,po světě chodí hodně kurev a ne jen v česku.
9.3. | 16:54 Roman Nemergut
-38
Blbost. Já jí viděl v kožený minisukýnce u silnice z Chebu na Svatý Kříž.
9.3. | 16:42 tomáš fuk
4
jo děti ve světě to je kšeft ale to už někdo na ni čekal a odvezl