Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.3. 2016 16:16
našla se?

Zlom ve vyšetřování! Ztracenou Maddie viděli v Paraguayi!

Maddie McCannová
Zdroj: isifa.com
Maddie McCannová

Rodičům ztracené Madeleine McCannové začala svítat nová naděje. Jejich zmizelou holčičku totiž údajně viděli v městečku Areguá v Paraguayi.

Čtyři policejní stanice, zpravodajské služby, Interpol - tihle všichni teď ještě zintenzivněly své pátrání po holčičce Maddie, která byla údajně spatřena v Paraguayi. Že je holčička právě v této jihoamerické zemi, tvrdí soukromý detektiv Miraz Ullah Ali.

 

Podle něj je dívka, které by dnes bylo 12 let, v péči ženy v městečku Areguá vzdáleném asi 27 kilometrů od hlavního města Asunción. "Můj tým obdržel informaci, že Madeleine přijela do Paraguaye před měsícem nebo dvěma," řekl Ali místní televizi ABC Color.

 

Policisté teď prohledávají okolí, jestli skutečně najdou někoho, kdo by mohl popisu zmizelé dívky odpovídat. "Uděláme všechno pro to, abychom zjistili, jestli dívka v Paraguayi skutečně je. Našim cílem je vrátit ji rodičům," řekl komisař Sanny Amarilla z jedné z místních policejních stanic.

 

 

Takhle probíhalo pátrání po únosci v roce 2013:

 

Malá Maddie se ztratila v roce 2007 v portugalském letovisku Praia da Luz, tehdy jí byly tři roky. Rodiče ji spolu se sourozenci uložili ke spánku v pronajatém apartmánu a odešli na večeři do blízké restaurace. Dceru ale při jedné z kontrol v posteli už nenašli. Od té doby je nezvěstná.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Roky hledala svoji biologickou matku. Když ji našla, zůstala jako opařená!

DOJEMNÝ TELEFON: Holčička volala v slzách na policii! Neuvěříte, co se jí stalo!

mom TN.cz