Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 2. 2018
Jednoduché řešení

Zlomený penis? Nic proti zraněním žen při sexu, tvrdí odborníci!

Ilustrační foto

Sex se může z potěšení rychle změnit v bolestivý zážitek. Své o tom ví hlavně muži, kteří si při souloži zlomili penis, ale sexuální zranění se nevyhýbají ani ženám. Řešení, jak takovým nehodám zabránit, je přitom jednoduché.

Stačí špatný úhel nebo jen zavrtění partnerky a tragédie je na světě. Muži, kteří měli zlomený penis, mluví o neskutečné bolesti a složitém návratu k příjemnému sexu. Něco takového ale při špatné souloži zažívají i ženy, píše portál New York Times.

 

Přestože se může zdát, že odřený děložní čípek a hrdlo nezní tak hrozně jako jako natržení svalových tělísek v penisu, je to podobně bolestivé. Ženě tohle zranění způsobuje obrovské bolesti, křeče v podbřišku i břiše a krvácení.

 

Bolest se může objevit až po 24 nebo dokonce 48 hodinách od poškození děložního čípku, trvat ale může i týden. K odření i dochází při porodu, případně ještě před ním, když miminko kope do děložního čípku nastávající maminky.

 

 

Nejčastěji ale vzniká při sexu, kdy partner (případně sama žena při masturbaci za pomoci vibrátoru) přiráží moc silně. Nezáleží ani tak na velikosti jako na úhlu a intenzitě, s níž penis do vagíny vniká.

 

Aby k tomu nedocházelo, stačí jediné - aby byla žena dostatečně vzrušená. "Pokud je děložní čípek a hrdlo uvolněné a žena se těší na sex, tkáň ve vagíně se prokrví a tím se stane pružnější. Oproti tomu tvrdá a sevřená tkáň se rychleji odře a je to bolestivé," vysvětlila sexuální terapeutka Louise Mazantiová.

epa TN.cz
Reklama