Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.8. 2016 14:13
nabrala síly?

Farmáři natočili podivného tvora. Je to bájná čupakabra? VIDEO

Zdroj: YouTube.com

Právě v Protoriku poprvé lidé viděli bájnou čupakabru. Lidé jí připisují mytické schopnosti a bojí se její krvelačnosti. Teď to však vypadá, že se přizpůsobila i takovým podmínkám, jako jsou nehostinné pouště. Má to dokazovat video, které zvíře zachycuje.

Farmáři z Portorika stále hovoří o mytické bytosti, která za sebou zanechávala kozy bez kapky krve. A obavy z její nenasytnosti narůstají. Teď ji totiž viděli na nehostinné poušti v Portuguese.

 

Jako důkaz má posloužit video, které natočili svědci. Monstrum na záběrech vypadá trochu jako člověk, trochu jako zvíře. Pohybuje se po dvou - a to velmi pomalu. I když se hrbí, budí pořádný respekt.

 

 

Ačkoli si mnozí lidí myslí, že na videu je jen muž oblečený do čehosi splývavého,místní obyvatelé jsou vyděšení. Vzhledem k bohatým zkušenostem z farmářských oblastí jsou přesvědčení, že mají čest s pravou nefalšovanou čupakabrou.

 

Video už viděly statisíce lidí a debatují nad jeho důvěryhodností. Nejvíce sklízí kritiku zejména kvalita videa, která leccos může zkreslit. "Je legrační, že nikdy nedostaneme jasný obraz od těchto takzvaných lovců záhad," trefují se uživatelé sociálních sítí do skupiny Alien Sightings, která záběry zveřejnila.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Dali psovi na obojek GoPro. Viděl v lese věci, které se lidem běžně vyhýbají... Naskočí vám husí kůže

DEFINITIVNÍ DŮKAZ: Šokující video ukazuje, že na Marsu opravdu žijí mimozemšťané! Vidíte ho také?

lud TN.cz