Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.4. 2017 18:41
Kráska z Robinsona

Petra prozradila, kolik má plastik! Už plánuje další, co chce změnit?

Zdroj: TV Nova

Robinsonku Petru diváci buď milovali, nebo nenáviděli. Ve středu však playmate ze soutěže definitivně vypadla a stala se členkou poroty, která rozhodne o vítězi. Jak se po vyřazení cítila? A změnila jí soutěž život? I na to playmate odpovídala!

Petra Palusková překonala všechna očekávání a v soutěži Robinsonův ostrov se udržela až do finální desítky. Na poslední kmenové radě zazářila, i přes nečekaně silnou řeč ale poslali ostatní soutěžící na Ostrov vyloučení právě ji.

 

Tam přišlo na řadu další vyřazování, ze hry se jeden mohl vrátit na hlavní Ostrov. V té sice Petra překvapila a porazila dokonce Radovana, do pětky nejlepších však postoupil Jakub. Pro kontroverzní playmate tak soutěž skončila.

 

Petra teď odpovídala na dotazy čtenářů v přímém přenosu na TN.cz. Mnoho z nich zajímalo, kolik má krásná playmate plastik. "Byla jsem na zvětšení prsou a mám upravený nos. To je všechno. Ještě chodím na napíchnutí rtů, byla jsem asi třikrát, ale to není operace, to za chvíli zmizí," prohlásila Petra.

 

 

"Teď si plánuju změnit uši, mám je moc odstáté. A ještě jednou bych šla na operaci nosu, špička mi tak divně trčí," kritizovala svůj vzhled modelka, která se vyjádřila i ke svým pocitům na Ostrově. Ostatní hráči si totiž často mysleli, že je slabým článkem. Petra to ale vidí jinak.

 

"Já si nemyslim, že jsem byla nějak extra špatná. Už na začátku jsem v písku našla dvě věci, šlo mi i něco jinýho. Ale oni ve mně chtěli vidět slabého hráče, proto mi to podsouvali. A já jsem k sobě hodně kritická, takže jsem o tom přemýšlela a pak se tak začla cítit, proto tak se mnou mluvili dál," vysvětlila Petra.

 

 

A jak to má teď s Nikou? Zlepšily se vztahy mezi oběma ženami? "My se teprv uvidíme poprvé od návratu. Těším se na to, protože si nemyslím, že bychom se měly hádat. Moc se mi nelíbí, jak o mně pořád něco píše na svým facebooku. Ale chápu, že ona je smutná z toho, co se na ni valí, a dává mi to možná za vinu. Ale nezlobím se na ni, chápu, že se chce nějak obhájit," prohlásila Petra.

 

Petra Palusková pracuje jako modelka a playmate, je jí 25 let a bydlí v Praze. Ráda maluje, čte a miluje zvířata - doma má několik čivav.

 

Neviděli jste poslední díl show Robinsonův ostrov, ve kterém Petra vypadla? Najdete ho na NOVA Plus! Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:

UDĚLEJ SI SÁM S PETROU! Hvězda Robinsona odstartovala vlastní pořad. Je to show roku?

VELKÁ ANKETA: Který Robinson je váš favorit? Vyberte nejoblíbenějšího účastníka reality show!
 


 

epa TN.cz