Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 6. 2017
odhalený nevěrník

Zmetek! Rozdával si to v letadle, doma čekala těhotná snoubenka

Sex v letadle
Zdroj: facebook
Souložil v letadle, doma na něj zatím čekala těhotná přítelkyně

Šokující dohru má incident z minulého týdne, kdy si to mladá dvojice rozdala přímo na palubě letadla před zraky ostatních cestujících. Ukázalo se totiž, že se ti dva znají pouhých pár minut a chlapík má navíc doma těhotnou přítelkyni!

Tak to je zmetek! Zatímco doma na něj čekala přítelkyně Jenna, on na palubě letadla před zraky desítek cestujících souložil s neznámou blondýnou. 31letý Shaun Edmondson přitom dobře věděl, že se za pár měsíců stane otcem, Jenna je totiž v šestém měsíci těhotenství. Píše o tom britský web The Sun.

 

Měli se brát, z toho ale nejspíš sejde. Po návratu z pánské jízdy z Ibizy si prý Jenna svého snoubence, jehož rodiče vlastní síť luxusních restaurací, drsně podala. "Ví se o něm, že je dost na holky. Tohle byla jen nějaká náhodná ženská, se kterou se ten den seznámil," popsal jeden ze Shaunových přátel.

 

 

Muž se v minulém týdnu oddával sexuálním hrátkám přímo na palubě letadla společnosti Ryanair. Nijak se tím netajil a v letadle dokonce vykřikoval, jestli někdo nemá prezervativ. Nechutnou scénku si několik cestujících natočilo na video. To už asi nevěrný přítel u snoubenky nevyžehlí.

 

Video není vhodné pro děti a mladistvé:


ČTĚTE TAKÉ:

Co vše je nevěra: Představujeme OSM základních typů!

NEVĚRA aneb HROZNÁ PRAVDA v partnerově mobilu. 5 RAD, co dělat

KOLEMJDOUCÍ NEVĚŘILI: Pár se zastavil uprostřed chodníku a začal souložit

mom TN.cz