Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.9. 2017 14:19
Obrovská tragédie

Známá česká kapela ruší koncerty. Ženu bubeníka zabilo auto!

Mirai
Zdroj: TN.cz

Známou hudební skupinu Mirai, kterou proslavily hity jako Když nemůžeš, tak přidej nebo Dítě robotí, zasáhla obrovská tragédie. Manželku bubeníka skupiny Šimona Bílého srazilo auto. Žena později zemřela.

Kapela Mirai v pátek odpoledne na svém facebookovém profilu bez bližších podrobností uvedla, že ruší kvůli tragické události nejbližší koncerty a omluvila se fanouškům.Podle Deníku za rušením koncertů stojí tragická smrt manželky bubeníka Šimona Bílého. Ta zahynula ve Frýdku-Místku poté, co ji na přechodu pro chodce smetl přijíždějící osobák.


Soukromý facebookový profil bubeníka i stránku kapely zaplavily soustrastné a podpůrné vzkazy. "Šimonku, je nám to tak hrozně líto. Kéž Ti Bůh dá sílu," napsala například Marie.

"Nemůžu tomu uvěřit!!! Upřímnou soustrast a Šimonovi hodně sil! Byla to úžasná žena! Nádherná tělem i duší. Je mi to strašně líto," svěřila se Pavlína.


Bubeník také na svůj profil pověsil krátké video natočené na telefon, kde se s manželkou v žertu dohaduje o tom, co budou jíst. Žena mu žertem namítá, že je jak tchoř, protože chce pořád vajíčka na sto způsobů.


Nehoda se stala v pátek na Ostravské ulici ve Frýdku-Místku. Šestadvacetiletou ženu srazila na přechodu Škoda Superb tahnoucí přívěs. Ke střetu došlo poté, co ženě dal přednost autobus, superb jedoucí v druhém pruhu ovšem ne, píše deník.


Záchranářům se sice podařilo sraženou chodkyni nejprve oživit, na palubě vrtulníku jí ovšem opět selhaly životní funkce a po převozu do ostravské fakultní nemocnice bohužel zemřela.

pez TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama