Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 5. 2017
Kdo vyhrál?

Známe vítěze Robinsona! Tohle jsou jeho první slova po finále

Zdroj: TV Nova

Česko už zná vítěze Robinsonova ostrova! Byl to boj do poslední chvíle, který navíc hned na začátku zdramatizovalo vyřazení jednoho z finalistů. V závěrečné dvojici zůstal Jakub a Marek, který i přes všechny zrady dokázal nakonec porotu přesvědčit i ve finále.

Nejen titulem prvního českého Robinsona, ale také 2,5 milionem korun se může od středečního večera pyšnit Marek. Ve finále dokázal přesvědčit většinu poroty, aby hlasovala pro něj, a porazil tak stříbrného Jakuba. Martin zůstal na třetím místě, porotci ho dál nepustili.

 

Marek zažíval po vítězství obrovskou euforii. "Já snad ani neusnu, ten pocit je úžasný. Dneska bych jel nonstop, ráno projdeme město a spát půjdeme až večer," plánoval Marek po dlouhém finále v půl páté ráno. Spolu s ním u stolu s prvním pořádným jídlem seděli i Jakub a Martin, které před chvíli porazil.


Finálová trojice Robinsonů bude už ve čtvrtek odpovídat v přímém přenosu čtenářům TN.cz! Dívejte se od 16:00, otázky můžete už teď posílat prostřednictvím následujícího odkazu:

 

 

Všechny tři překvapilo, jak racionálně se porotci zachovali. "Nebyli vůbec zahořklí. Byli nad očekávání milí a féroví," pochvaloval si Marek. "Finále bylo masakr, hlavně po tom, co řekli, že se ještě jeden vyřadí. Napůl jsem si přál, abych to byl já, protože to druhý místo je nejhorší, nevděčný," povzdechl si Kuba.

 

 

Martin zase přikyvoval, že je za bronzovou příčku vlastně rád. "Jsem taky rád, že to vyhrál Mára, ze všech těch lidí. Aspoň se tam něco dělo. Kdyby byl Robinsonův ostrov přenášení balvanů, byla by to nuda a vyhrál by Míla, ale tak to prostě není, jsou tam ty intriky," vystihl to vtipálek soutěže.

 

Nejvíc se finálová trojka kromě jídla, kartáčku na zuby a postele těšila na své blízké. "Přehodnotím přístup k rodině, protože jsem si jí nevážil a bral jsem ji jako samozřejmost. Budu mít takový nadhled do života, nic už nebude problém," svěřil se Marek.

 

I Jakub si sypal popel na hlavu a chtěl zlepšit svůj vztah s manželkou. "Jsou věci, co bych mohl řešit jinak, to chci změnit, budu víc komunikovat. První věc, co udělám, je, že pojedu za svou ženou. Třeba ani moc mluvit nebudem, nikdy jsme neměli takhle dlouhou odluku," doufal v nejlepší. Po návratu ale bylo všechno jinak, jak se dočtete zde.

 

 

A co chtěli hned po příletu udělat jako první zbylí Robinsoni Marek a Martin? "Já zavolám z letiště mamce, že už jsem přistál, jestli pro mě přijedou, a ať koupí tři kila kuřecích řízků a udělá mi je s bramborovou kaší," rozplýval se Marek.

 

"Já chci jít třeba s mámou a tátou ruku v ruce na večeři, což bych nechtěl, kdybych sem nejel a nezažil tohle všechno. Chci vidět taky Týnu," popsal Martin. Ani jemu ale vztah nevydržel.

 

Už těsně po finále si všichni tři uvědomovali, jak bude návrat do civilizace a běžného života těžký. "Nikdo, divák, lidi, kterým to budeš vyprávět, nepochopí, čím si tady ti soutěžící prochází," myslí si vítěz.

 

Chcete také vyhrát Robinsonův ostrov! Přihláste se zde! Poslední díly najdete na NovaPlus, všechny epizody si přehrajete na VOYO.

epa TN.cz