Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Aktualizováno 11.4. 2015 11:10
osud a láska

PARTNERSKÝ HOROSKOP: Které znamení se k vám hodí nejvíce?

Horoskop na jaro
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Existuje spojení mezi mužovým znamením zvěrokruhu a ženou, která ho dokáže dostat do kolen? Podle našich informací má vysoké nároky Lev, skoro s každou se prý spokojí zase Rak!

Jaká žena je tedy nejvhodnější pro dané mužovo znamení a jaké triky by měla použít žena, která chce konkrétní znamení "ulovit"? Přinášíme vám rady, které zaručeně pomohou.

 

Vodnář

Vodnáři mají obecně problém s projevováním citů a z jeho chování se může zdát, že je mu žena lhostejná. Proto se Vodnář vyhýbá ostentativním romantičkám a stíhačkám. Žena pro něj musí být duší mladá a aktivní. Musí být jeho hnacím motorem.

 

Ryby

Pro tradičně konzervativní znamení je věrnost alfou a omegou. Raději se ženě podřídí, než aby ji opustil a šel hledat jinou. Žena musí zvládat být dobrou hospodyní a věnovat se rodině. Muž ve znamení Ryb by nesnesl, kdyby její vlastní zájmy převyšovaly ty rodinné.

 

Beran

Muži ve znamení Berana si libuje v ženské společnosti a proto by jeho partnerka rozhodně neměla být žárlivá. Bude spokojený, když mu bude žena trochu vzorem a trochu i konkurencí. Samostatná, pracovitá, ale schopná si užívat života i bez muže. Beranovi prostě vyhovuje, když na něj žena není stoprocentně vázaná.

 

Býk

Požitkář, jakým Býk je, miluje bohatý a pestrý život. Partnerka si s ním musí umět povídat, není zatížený pouze na fyzickou stránku vztahu. Má vysoké nároky, ale když je žena zvládne splnit, čeká ji vysněný život.

 

Blíženci

Pro Blížence je sex alfou omegou vztahu. Když stojí za to, dokáže přehlédnout na partnerce spousty much. Jeho srdce získá ta, která je u mužů velmi žádaná a oblíbená, ale přesto dokáže říci svůj názor nahlas a stát si za ním.


Rak

Je v neustálém pokušení od žen, které mu doslova nedají spát. Neoplývá vysokým sebevědomím a každý zájem ze strany žen vnímá jako svátek. Touží ale spíše po obyčejné žene, která je citlivá a ochotná ho milovat celým svým srdcem. Prostě skromnost sama.

 

 

Lev

Pro Lva jsou ženy zdroj inspirace a relaxace. Rád se předhání ve svých "zářezech" s jinými muži. Čím je žena atraktivnější, smyslnější a nedobytnější, tím větší pro něj představuje výzvu. Nemá ale problém ženu opustit, nedokáže si totiž představit, že by si jinou nenašel.

 

Panna

Muži narození ve znamení Panny jsou doslova živelní partneři. Potřebuje vedle sebe mít ženu, která ho nejen přitahuje, ale zároveň i trochu irituje, mladou a nezávislou. Potřebuje se cítit jako zachránce, hledá si hlavně mladší partnerky. Potřebuje kvalitní sex a smysl pro humor.


Váhy

Sám o sobě ví, že žije ze dne na den a budoucnost příliš neplánuje. Jeho partnerka by tudíž měla být oporou a zároveň klidnějším elementem v jeho životě. Zároveň ale nesmí být nudná a musí si umět užívat život. Muž v tomto znamení špatně snáší stereotyp a pohodlnost.

 

 

Štír

Je dokonce ochotný tolerovat nevěru, protože ví, že on sám dokáže být jen velmi těžko věrný. Vyhovuje mu volný vztah, nebo ten, kde žena netlačí na pilu a neočekává příliš mnoho. Pak se dokáže zamilovat a změnit.


Střelec

Miluje ženu, která ho dokáže dokonale svést, poté překvapit vlastním intelektem a připoutat si ho zajímavou osobností. Prostě konkurz na královnu!

 

Kozoroh

Toto znamení touží hlavně po své osobní múze. Nestydí se za to, jaká jeho žena je, musí býtale sebevědomá a spokojená. Věří totiž, že jen tehdy dokáže mít vyrovnaný vztah, který přestojí nedorozumění a drobné malichernosti. Má rád italské manželství, nedokáže v sobě nic dusit a rád jedná narovinu.

TN.cz
Reklama