Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.1. 2017 11:44
Zřejmě sebevražda

Známý rapper se oběsil! Ve svých písních zpíval o smrti a nebi

Rapper Jackpot - 3
Zdroj: facebook

Za záhadných okolností zemřel ve středu večer známý český rapper Jackpot. Na sociálních sítích to potvrdilo několik zdrojů z jeho okolí. Pražský hudebník se měl oběsit ve svém bytě.

Před měsícem oslavil 30. narozeniny a na Facebooku žertoval, jak se stal konečně moudrým. Teď obletěla svět českého hip hopu zpráva o jeho smrti. Podle důvěryhodného zdroje se známý rapper s plnovousem oběsil ve svém bytě v Praze. Tato informace ale zatím nebyla potvrzena.

 

Rapperovi přátelé a příznivci smutní, nechápou, jak se něco takového mohlo stát. Jeho profil i hudební stránky, které o jeho úmrtí informovaly, zaplnily vzkazy a příspěvky o tom, jak bude hudebník na tomto světě chybět.

 

 

17

GALERIE: Rapper Jackpot

Zdroj: facebook

Rapper Jackpot - 1

Hodnocení:

 

Fanoušci také sdílí Jackpotovy písně, v jejichž textu vidí skrytá poselství. "Jsem sám, když chodím tmou. Hledám vlastní místo, lepší místo, vlastní kout. Dávno se mnou není Bůh, jsem sám, ale mířím k nebi," zpívá rapper v písni K nebi. "Snad jsi to místo našel," píší lidé v komentářích.

 

 

"Tak vydrž. V tomhle životě má ještě cenu bojovat, trochu plánovat a hlavně budovat. Věřit, nevzdávat a všechno milovat," rappoval zase v dalším hitu. V jiném refrénu zase fanoušci slyšeli, že "všechno kolem nás umírá".

 

 

 

 

Jackpot spolupracoval s největšími jmény české hiphopové scény - mimo jiné s Marpem, DJ Wichem nebo PSH. Začínal jako sólový umělec, později se ale přidal k formaci YZO Empire. Naposledy před třemi lety vydal vlastní album Noční podnik.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tragicky zesnulé reportérce lékaři řekli, že jí zbývají jen hodiny života! Z jejího vzkazu jde mráz po zádech

TN.cz