Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 1. 2016
útoky na ženy

Sexuální útoky v davu: Znásilnění se dopouštějí i nezletilé děti

Zdroj: Enex

Vlna sexuálního násilí zaplavuje celý svět. Protože lidé dávají brutální útoky hlavně do souvislosti s nezvladatelným přílivem uprchlíků, narůstá i počet demonstrací a odvetných akcí. Jak se ale ukazuje, sexuální útoky už nejsou záležitostí pouze dospělých. Newyorská policie nyní řeší hromadné znásilnění osmnáctileté dívky, na kterou se vrhlo pět chlapců ve věku 14 až 17 let.

Procházela se s tatínkem po parku, když se na ně znenadání vrhla skupina útočníků. Na otce namířili zbraní a poslali ho pryč. Dívku pak surově znásilnili. Prchající otec sice narazil na policejní hlídku, bylo už ale příliš pozdě. Než na místo policisté dorazili, pachatelé byli pryč.

 

Otřesný čin nyní řeší newyorská policie. Vyšetřování je o to závažnější, že zaútočily teprve děti. Podle informací deníku Daily Mirror se jednalo o chlapce ve věku 14 - 17 let. Čtyři útočníky už policie zadržela. Pátý je zatím stále na svobodě.

 

 

Sexuální násilí ale není záležitostí pouze "dalekého" New Yorku. Podobný případ se odehrál i nedaleko německo-švýcarských hranic. Minulý týden tu byli zadrženi tři Syřané, kteří na Silvestra hromadně znásilnili dvě dívky. I tady se napadení účastnily děti - a to dva chlapci ve věku 14 let.

 

Podle zpravodajského serveru France24 už Německo eviduje více než 600 obětí sexuálního násilí.

 

Odvetné akce přitom na sebe nenechávají dlouho čekat. V Kolíně nad Rýnem už je situace natolik kritická, že někteří obyvatelé berou právo do vlastních rukou.

 

 

V neděli večer se například skupina útočníků vrhla na několik cizinců a zranila přitom nejméně jednoho Syřana a dva Pákistánce. Útočníci se podle deníku Express vyjádřili v tom ohledu, že chtěli město "vyčistit". Jestli byla hlavním motivem odvetná akce za silvestrovská hromadná napadení, policie prozatím prošetřuje.

 

"Co se stalo v Kolíně je neuvěřitelné a neakceptovatelné," okomentovala novoroční znásilňování rakouská ministryně vnitra Johanna Mikl-Leitnerová. Právě Rakousko se vlny násilí velmi obává. Místní policie má v současné době stále ještě plné ruce práce s vyšetřováním šesti znásilnění ve Vídni.

 

 

"Jeden z mužů odtáhl mou kamarádku a udeřil ji do hlavy. (...) Mazlil se s ní a líbal jí obličej," cituje jednu z obětí rakouský deník Osterreich. "Neměla síly se sama osvobodit, byla mu vydána na milost a nemilost," dodala. Sabinu S. a její kamarádky napadla skupina deseti až patnácti mužů ve chvíli, kdy se z klubu vracely domů.

 

Sexuální útoky hlásí kromě Německa a Rakouska také Švýcarsko, Švédsko a Finsko.

 

Policisté jsou ale často bezmocní a neví si příliš rady. Někteří přistěhovalci se totiž strážníkům dokonce vysmívají. "Vezmete mi povolení k pobytu? Nevadí, zítra si vyzvednu nové," říkali někteří. "Představa multikulturní Evropy selhala," uznal slovenský premiér Robert Fico.

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.1. | 06:15 pater11
46
Jen plni co rikali od zacatku, ze se tu budou mnozit a pak nas znici a nikdo to ...
12.1. | 13:23 kimy69
0
Jeden sluníčkový kakánek ze severu Afriky... ...
12.1. | 22:45 bard-lidu
7
Náhlasit nevhodný komentář
Ještě, že Chovanec má rozum a od začátku to brzdí, co mu síly stačí. Kdyby poslouchal kokota Schwarzenberga, tak už to tady máme taky. Nejhorší jsou migroši z Afriky, tam je místy výskyt HIV pozitivních až 90 %. Všechno to namlít do jitrnic a poslat zpátky jako humanitární potravinovou pomoc.
12.1. | 20:00 Martina Vankova
2
Náhlasit nevhodný komentář
nevim jak se chtějí množit to neví že většina dívek a žen používá antikoncepci?no o tom vlastně opice nic nevědí.tak hodně úspěchu při množení.
12.1. | 13:43 truthwillprevail
6
Náhlasit nevhodný komentář
Dále se zavádí represivní kroky a tvrdé postihy - 2,5 roku minimálně nepodmíněně u tzv. rychlosoudu - pro autory obsahu. Tento německý model se přes Brusel aplikuje i do dalších členských států EU.Demokracie naopak.
12.1. | 13:43 truthwillprevail
7
Náhlasit nevhodný komentář
Cenzura Facebooku, Twitteru, Google Německý ministr spravedlnosti Heiko Maas na tiskové konferenci oznámil, že sociální sítě budou monitorovány a nežádoucí obsah bude do 24 hodin odstraněn. Tím se dá vysvětlit i včerejší zablokování početné FB skupiny IVČRN.
12.1. | 13:27 kimy69
0
Náhlasit nevhodný komentář
Sluníčkový kakánek ze severu Afriky...http://www.liveleak.com/view?i=3a2_1452443227
12.1. | 13:23 kimy69
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jeden sluníčkový kakánek ze severu Afriky... http://www.liveleak.com/view?i=3a2_1452443227
12.1. | 12:21 allanaldik
12
Náhlasit nevhodný komentář
Meli by zakazat vstup do evropy, vsem muslimskym muzum od 10 let az po 70 let.
12.1. | 10:27 skeptikus
8
Náhlasit nevhodný komentář
12.1. | 09:39 lokalnisatan ..spíše čekám petici ZA ozbrojení občanů..
12.1. | 10:13 petalinos
26
Náhlasit nevhodný komentář
Středověké opice.Už nemám soucit ani s těma malýma dětma s těch vyroste to samé co z rodiču nekulturní středověcí neandrtalci.Z EU vypráskat všechny.Ale ty s vině poslanci jsou jen podplaceni nebo tam sedí jen bojovnici IS když je tak brani.Orban a Fico to jsou spravni vlastenci stojí za svým
12.1. | 09:39 lokalnisatan
5
Náhlasit nevhodný komentář
suffa, skeptikus.. a už jste podepsali petici proti odzbrojení občanů ...
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme