Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 9. 2017
jak se vede

Zoufalá Eva z Malých lásek: Na manžela vytáhla kuchyňský nůž

Malé lásky – Eva a Jan
Zdroj: TV Nova
Jak dnes žijí Eva a Jan?

Ve středečních Malých láskách se představila i rodina Evy Bílé a Jana Pelikána. Oba za sebou mají hodně krušnou minulost. Jak moc jim změnilo život narození dětí?

Eva si v posledních letech prošla peklem. Bývalý manžel ji mlátil a jí trvalo hodně dlouho, než od něj odešla. Pak potkala Honzu, ani on ale nebyl v minulosti vzorem ctností. Bral pervitin a kouřil marihuanu. Za krádež v kostele dostal podmínku.

 

Naposledy měl oplétačky se zákonem ASI před čtyřmi lety. "Ani mě nepřekvapilo, že má za sebou takovou minulost. Bývalý manžel drogy taky bral, navíc mi zatajil, že má jít sedět," popsala Eva.

 

 

S prvním manželem to dokonce zašlo tak daleko, že ho jednou ze strachu nechtěla pustit do bytu. On na ni kvůli tomu zavolal policii. "Vzala jsem kuchyňský nůž a už jsem byla smířená s tím, že mu něco udělám," svěřila se Eva.

 

Jak by reagovali, kdyby začaly brát drogy jejich děti? A proč je Eva extrémně žárlivá? Na celý rozhovor a také na to, jak se život rodiny změnil s narozením dětí, se podívejte ZDE

 

Pořad Malé lásky můžete sledovat každou středu ve 21:40 na Nově! Předchozí díly najdete na NOVA Plus nebo VOYO


ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Sledujete pořad MALÉ LÁSKY pozorně?
Jak poznám, že mé dítě bere drogy?

mom TN.cz