Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.1. 2018 12:00
zákulisí seriálu

Zoufalá touha po dítěti v Ordinaci. Herci prozradili, zda se jim to splní

Zdroj: Snídaně s Novou

Už dnes večer se po vánoční pauze vrací na obrazovky oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2. A hned na úvod nás čeká velký návrat Andrey Hanákové, která po nevěře svého manžela Petra odjela na půlroční stáž do Francie. Jak to s dvojicí bude dál?

Byly šťastný pár, pak ale do jejich vztahu zasáhla nevěra. Andrea se nedokázala s Petrovou zradou smířit, a proto odjela do Francie, kde se snažila zapomenout. Teď je ale zpátky a Petr doufá, že to mezi nimi bude jako dřív.

 

O tom, co Hanákovy v dalším pokračování Ordinace čeká, mluvili ve Snídani s Novou představitelé obou postav Klára Cibulková a Radim Fiala. "Je pravda, že naše dvojice nikdy neměla úplně klidný život," přiznal Fiala. "Jednou jsem se ptala dramaturgů, jestli bychom nemohli mít děti nebo vést klidný život, ale ne. My jsme dramatická dvojice – nám hoří auta, vybuchují baráky, takže Radim je za hrdinu a já ho věrně doprovázím," potvrdila Cibulková.

 

Dvojice už v minulosti o dítěti uvažovala, Andrea ale má dědičnou chorobu – neurodegenerativní onemocnění, kvůli kterému nakonec není člověk schopen fungovat. Z toho důvodu se rozhodli dítě nemít. Už během jara navíc o sobě dá nemoc vědět a Andrea tuší, že se její dny krátí. Odmítá se ale kruté diagnóze poddat a snaží se s Petrem užívat si každé chviličky.

 

 

Herci také prozradili, co je pro ně během natáčení nejobtížnější – naučit se názvy různých chorob. Nejhorší prý je, když přivážejí pacienta a zranění jsou vypsaná na několik řádků. "Máme na deskách takový tahák, ze kterého to čteme, jinak by se to nedalo," přiznala Cibulková.

 

Jak to s Andreou a Petrem dopadne? Ordinaci v růžové zahradě 2 sledujte každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově! Předchozí díly najdete zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz