Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.10. 2016 17:25
Gratulujeme!

Zpěvačka Janet Jackson potvrdila, že čeká první miminko

Janet Jackson
Zdroj: Twitter, Janet Jackson

Janet Jackson a její manžel Wissam Al Mana oficiálně potvrdili, že Janet čeká dítě. V 50 letech. Janet se pochlubila People magazínu „Děkujeme Bohu za požehnání."

Spekulace o jejím těhotenství se objevily už v dubnu, kdy odložila své tour Unbreakable. Poté se ale vyjádřila, že odložila turné kvůli plánování rodiny s manželem. A povedlo se.

Reklama


Ve videu, které Janet sdílela na svém Twitteru v dubnu, řekla svým fanouškům, že se celosvětové turné odkládá, protože se stala „nečekaná změna“. Chtěla, aby fanoušci věděli jako první, že se něco děje. „S manželem plánujeme rodinu, proto musím odložit turné. Prosím, pochoptě mě, je to pro mě velice důležitá věc. Na žádost doktorů si musím odpočinout. Nezapomenu na vás a co nejdříve to půjde slibovanou tour pojedu.“

 


Magazín People citoval velmi blízký zdroj rodiny Jacksonové: „Ona je hrozně moc nadšená, že je těhotná. Je na tom velmi dobře a cítí se skvěle.“

 
S manželem už se připravují na příchod miminka. Janet byla nedávno spatřena v Londýně, když nakupovala oblečení pro malé. Její manžel Wissam Al Mana je katarský výkonný ředitel Al Mana Group, zastupuje několik značek a obchodů po celém světě.

mak
Reklama