Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Publikováno 2. 2. 2018
Zvláštní péče

Zpověď striptérky: Díky práci jsem lepší máma! Vychovávám i klienty

Striptérka Elle Stanger - 2
Zdroj: facebook
Elle pracuje jako striptérka, i přesto se považuje za dobrou matku

Elle Stangerová se živí jako striptérka, k tomu vychovává pětiletou dceru. I přes opovržlivé pohledy ostatních rodičů je přesvědčená, že právě práce z ní dělá dobrou matku. Striptýz vidí jako formu terapie a mateřsky prý působí i na klienty.

Jednatřicetiletá Američanka pracuje jako striptérka, píše také erotické povídky a natočila porno se svým přítelem. I přesto - nebo spíš právě proto se považuje za dobrou matku své pětileté dcerky. A na svou práci pohlíží spíše jako na terapii.

 

"Myslím, že právě práce související se sexem ze mě udělala lepší mámu. Vyvinul se u mě větší smysl pro empatii. Jsem zodpovědná za to, abych vychovala nového člověka, který přinese světu něco dobrého," uvedla Elle Stangerová pro portál Daily Mail.

 

Dceři prý zatím přímo nesdělila, čím se živí, jen naznačila. "Už od jejích tří let jí říkám, že maminka tancuje, mluví s lidmi a vypráví vtipy za peníze. Nechci ji tím plně zatěžovat, protože jsem dospělá a vím, že bych nechtěla vidět své rodiče při něčem takovém," vysvětlila Elle.

 

15

GALERIE: Striptérka Elle Stanger

Zdroj: facebook

Striptérka Elle Stanger - 1

Hodnocení:

 

Na opovržlivé pohledy ostatních rodičů před školou už si prý zvykla, nevšímá si jich. "Myslím, že lidé nevěří, že bych mohla o dítě správně pečovat, protože si do mě promítají vlastní obavy. Když jsem máma, jsem máma. Když jsem v dospělém světě a pracuju, dělám jen to - ty dvě role se nepřekrývají," doplnila žena.

 

 

Negativní komentáře a reakce okolí pomáhá Elle překonat její partner Bryan. "Pro své dítě by udělala cokoliv, dcera je pro ni priorita. Myslím, že její práce je prospěšná společnosti, dělá hodně dobra, své klienty léčí," chválil svou přítelkyni. Elle dodala, že její dcera je dobrý člověk, chytrý a šťastný.

epa TN.cz
Reklama