Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 2. 2017
Robinsonův ostrov

Sex na Robinsonově ostrově: Soutěžící odhalili krutou pravdu!

Robinsonův ostrov: 11. díl
Zdroj: TV Nova
Soutěžící z Robinsonova ostrova

Ostrov plný mužných mužů a přitažlivých žen - to by bylo, aby mezi nimi nepřeskočila jiskra, říkáte si? Ale jak to bylo se sexuálními potřebami soutěžících na Robinsonově ostrově ve skutečnosti? Čtěte jejich otevřenou zpověď.

Exteriéry Robinsonova ostrova vypadají jako z filmu Modrá laguna. Sluníčko, moře, písek, okouzlující příroda... K tomu ztepilí muži, kterým se s každým dílem víc a víc rýsují svaly a spoře oděné přitažlivé ženy. Ideální kombinace přinejmenším pro hříšné myšlenky, ne-li něco víc. Ano, tak to vypadá na Robinsonově ostrově na první pohled.

 

Ten druhý pohled, pohled soutěžících, kteří si zkouškou přežití prošli, je úplně jiný. A prozrazuje, že si každý z účastníků sáhl na dno svých sil. Nejlépe to poznali na vlastním těle. "Je to úplně jednoduchý - tam prostě za celou dobu nebyla žádná erekce. To zaprvé. A zadruhé jsem měl strach, jestli se mi vůbec postaví, až se vrátím zpátky. Stresem to nebylo, to bylo strádáním. Prostě se nepostaví. Nejsou vitamíny, nejsou minerály, není sůl, tak se prostě nepostaví. Zkuste to a uvidíte. Hladovte deset dní a budete mít taky problém," shrnul to jednoduše zkušený veterán Radovan.

 

 

Takže opravdu žádná erotika s protějšky za západu slunce za palmou? A vážně si ženy a muži nepomáhali s uvolněním aspoň sami? Zdá se, že ne. A potvrzují to i další chlapi. Ti dokonce na Radovana prozradili, že jako první toto intimní téma nadnesl v polovině pobytu on.

 

"My jsme si tam po nějakých čtrnácti dnech sedli s chlapama ve vodě a padla tam opatrná otázka: ´Hele, jak to máte s erekcí?´ A teď si všichni začali stěžovat, že jim v něm ani "nehouplo". Ale všem se nám tam ulevilo, protože už jsme si mysleli, že jsme impotentní. Vím, že za celou dobu, co jsme tam byli, nikomu ani nehvízdlo. Ani jednou," vypomohl si svérázným popisem Martin Vévoda.

 

121

GALERIE: Robinsonův ostrov – nejlepší hlášky

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 23

Hodnocení:

 

Historku o rozpačitém dotazu Radovana potvrdil i Miloš Brt: "Tohle pro mě osobně byla docela schíza, protože mi asi po měsíci došlo, že nemám absolutně chuť podívat se tam na žádnou holku, i když jsme tam holky měly fakt hezký. Fakt jsem si myslel, jestli není něco špatně, ale najednou přišel Radovan a říká mi: Ty vole, Mílo, mně se už měsíc nepostavil. Okamžitě tam byl výbuch smíchu a všichni se toho chytili. Úplně všichni kluci z Calao se přidali."

 

 

Podle Miloše na tom byli všichni stejně: "Stoprocentně to platilo pro všechny. My jsme se tam pak o tom docela často bavili a dělali jsme si z toho srandu, že je neuvěřitelný, co to udělá s člověkem. Když jde dolů psychika, jde dolů i to druhý. A jsem přesvědčenej, že stejně to měly i ženský."

 

Podívejte se na video k pořadu Robinsonův ostrov:

 

A ženy z ostrova mu dávají za pravdu. Nikol neměla na sex a chlapy ani pomyšlení: "Já vám to řeknu úplně jednoduše. Moje hormony byly tak na nule a mozek sotva pracoval, že moje sexuální potřeby byly na bodu nula. Ale fakt, nekecám. Já jsem v sobě možná tam někde hluboko cítila, že to člověku nějak chybí, ale spíš si myslím, že je to tím, že jsme na to nějak zvyklí a naučení, ale jen myšlenkově. To tělo na to nemá chuť, nefunguje."


118

GALERIE: Soutěžící reality show Robinsonův ostrov

Zdroj: Archiv TV Nova / Lukáš Hrdý

Robinsonův ostrov - David Chaloupský - 5

Hodnocení:

 

Přesně stejně to popisuje Tereza Mikšaníková. Paradoxně právě ona to od diváků schytává jako údajně nadržená lesba. "Na to člověk absolutně nemá myšlenky. Já nevím, jestli jste zkoušel někdy nejíst, ale to pak sexualitu úplně potlačíte. Proto mě moc baví komentáře, že tam jako lesba působím nejvíc nadrženě. Bohužel to musím vyvrátit. Ano, sranda v mezích možností musí být, ale s tím vyčerpáním a v těch podmínkách je to to úplně poslední, co vás zajímá," svěřila se Tereza. "Já se omlouvám, že to říkám takhle narovinu, ale zkusil jste někdy masturbovat bez jídla? To tělo nefunguje. Máme v sobě pud sebezáchovy, že když se snažíme přežít, tak jde všechno stranou. Ten úbytek energie je tak velkej, že myšlenky na sex tělo úplně odkládá a vypouští a energii směřuje jinam. I jakákoliv masturbace je v takovém stavu naprosto nemyslitelná," dodala Tereza.

 

 

I vyřazená Kateřina Hrabčáková volí dokonce podobná slova a opět zmiňuje jídlo, tedy spíše jeho nedostatek: "Já jsem na to neměla vůbec pomyšlení, vzhledem k tomu, co se tam dělo a jak nám chybělo jídlo a jak jsme byli unavení. A myslím, že na to vůbec nikdo nepomyslel."

 

Nechuť k sexu, či spíše absenci myšlenek na něj a neschopnost dosáhnout erekce si muži z ostrova spojují hlavně s nedostatkem jídla, ale i se stresem. Především však s hladověním. "Stres jak blázen, hra, jste na konci světa, podmínky příšerný, za den sníte jeden kousek ananasu nebo banánu... Nikdy jsem to nezažil, a to si myslím, že jsem v tomhle docela v pohodě, ale absolutně, absolutně jsem neměl žádné myšlenky nebo chuť na sex. Jak nastane to psychické dno, jak máte v hlavě hru a jak máte strašnej hlad, tak na sex není pomyšlení. A na tom jsme se shodli úplně se všemi," myslí si Miloš Brt.

 

I Martin Vévoda souhlasí, že problémem byl nedostatek jídla: "Já si myslím, že to bylo nedostatkem jídla. Priority člověka se nastavují úplně jinam. Jídlo je naprosto první potřeba, která tam je. Neměli jsme určitě ani živiny, které by v nás podporovaly sexualitu."

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VŠIMLI JSTE SI? Playmate Petra během soutěže o imunitu neuhlídala výstřih! A všichni to viděli...

NEJŽHAVĚJŠÍ FOTKY: Robinsonka Nika se svlékla donaha a ukázala luxusní tělo! Z toho se orosíte

UKÁZKA z Robinsonova ostrova: Radovan odtáhl Terezu stranou a... Co jí udělal?

tn.cz / gar