Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.3. 2014 10:18
kauza egypt

57 tajných mužů Moniky Kramné: Co o nich víme? A co věděl Kramný

MONIKA KRAMNÁ
Zdroj: archiv

ANKETA: Stále více hlasů tvrdí, že Monika Kramná žila dvojí život. Na jedné straně milující matka malé Klárky, na straně druhé pak žena, která na internetu čile komunikovala s desítkami mužů. Co to bylo za pány? A co s nimi Kramná řešila?

Anketa

Máte na facebooku přátele, o kterých váš partner netuší?

Hlasovalo 1660 lidí.
Kamarádky Moniky Kramné mají jasno. Monika prý zemřela kvůli tomu, že vedla dvojí život a její manžel na to jednoho dne přišel.
 

Monika Kramná prý měla dokonce i milence. Alespoň to tvrdí ti, co ji dobře znali. "Nechtěla ale rozbít manželství a domnívala se, že manžel o nevěře neví. Teď už vím, že to věděl. Právě to mohlo být důvodem, proč se rozhodl vraždit," řekla Mladé frontě jedna z jejích nejlepších kamarádek.
 

Monika Kramná navíc čile komunikovala na facebooku. V přátelích měla spoustu mužů, které Kramný v životě neviděl. Co tito chlapi po ní chtěli? A co žádala ona po nich? Chtěla se jen anonymně vypovídat? Nebo se jednalo o nevinný flirt?
 

O TOM, JAK MONIKA ČASTO NEBYLA DOMA, ČTĚTE ZDE!
 

15

GALERIE: Nové fotky Moniky Kramné jako modelky

Nové fotky Moniky Kramné jako modelky - 4

Hodnocení:


 

"Vím o tom, že měla jeden Facebook a jednu dobu jsme se kvůli tomu i pohádali, když jsem přišel na to, že tam má 57 neznámých chlapů, které jsem v životě neviděl. Dal jsem jí na výběr. Buď já, a nebo facebook," uvedl Kramný ještě před tím, než ho vzali do vazby. Kramný nezastíral, že mu to velmi vadilo. Dokonce prý dal Monice ultimátum, že buď ona a nebo facebook. 
 


 

Otázkou je, s kým Monika na sociálních sítích komunikovala. Měla za virtuální přátele opravdu 57 tajemných chlapů? Nebo si to Kramný vymyslel? Znáte někoho z mužů, s kterými se Monika tajně stýkala? Měla s někým intimní poměr? Nebo jsou to pomluvy. Pokud víte něco bližšího o někom z těchto 57 mužů, ozvěte se na zpravy@nova.cz nebo na telefon 606 09 09 09.

 

sta TN.cz