Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.3. 2014 10:18
kauza egypt

57 tajných mužů Moniky Kramné: Co o nich víme? A co věděl Kramný

MONIKA KRAMNÁ
Zdroj: archiv

ANKETA: Stále více hlasů tvrdí, že Monika Kramná žila dvojí život. Na jedné straně milující matka malé Klárky, na straně druhé pak žena, která na internetu čile komunikovala s desítkami mužů. Co to bylo za pány? A co s nimi Kramná řešila?

Anketa

Máte na facebooku přátele, o kterých váš partner netuší?

Hlasovalo 1657 lidí.
Kamarádky Moniky Kramné mají jasno. Monika prý zemřela kvůli tomu, že vedla dvojí život a její manžel na to jednoho dne přišel.
 

Monika Kramná prý měla dokonce i milence. Alespoň to tvrdí ti, co ji dobře znali. "Nechtěla ale rozbít manželství a domnívala se, že manžel o nevěře neví. Teď už vím, že to věděl. Právě to mohlo být důvodem, proč se rozhodl vraždit," řekla Mladé frontě jedna z jejích nejlepších kamarádek.
 

Monika Kramná navíc čile komunikovala na facebooku. V přátelích měla spoustu mužů, které Kramný v životě neviděl. Co tito chlapi po ní chtěli? A co žádala ona po nich? Chtěla se jen anonymně vypovídat? Nebo se jednalo o nevinný flirt?
 

O TOM, JAK MONIKA ČASTO NEBYLA DOMA, ČTĚTE ZDE!
 

15

GALERIE: Nové fotky Moniky Kramné jako modelky

Nové fotky Moniky Kramné jako modelky - 4

Hodnocení:


 

"Vím o tom, že měla jeden Facebook a jednu dobu jsme se kvůli tomu i pohádali, když jsem přišel na to, že tam má 57 neznámých chlapů, které jsem v životě neviděl. Dal jsem jí na výběr. Buď já, a nebo facebook," uvedl Kramný ještě před tím, než ho vzali do vazby. Kramný nezastíral, že mu to velmi vadilo. Dokonce prý dal Monice ultimátum, že buď ona a nebo facebook. 
 

Zdroj: TV Nova

 

Otázkou je, s kým Monika na sociálních sítích komunikovala. Měla za virtuální přátele opravdu 57 tajemných chlapů? Nebo si to Kramný vymyslel? Znáte někoho z mužů, s kterými se Monika tajně stýkala? Měla s někým intimní poměr? Nebo jsou to pomluvy. Pokud víte něco bližšího o někom z těchto 57 mužů, ozvěte se na zpravy@nova.cz nebo na telefon 606 09 09 09.

 

sta TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.3. | 22:35 stersilvia
8
Tohle už je hodně přes čáru...Takto hnusný článek, hnus ! O mrtvém jen dobře, ...
17.3. | 12:54 kleiser
-3
Já si stejně myslím, že kdyby chtěl Kramný opravdu Moniku zabít, tak jí zabije ...
17.3. | 22:54 stersilvia
2
Náhlasit nevhodný komentář
luisina1 17.3.2014 13:12 Nevím jak jste myslela,že znala určitě fotografa z Egypta... Chtěla jsem jen podotknout...I ja jsem se před časem nechala fotografem v Africe fotit, u focení byl i můj muž.. Nic mimořádného, nic nenormalního, nic špatného... jsem také blond,dlouhé vlasy ....ale jsem naživu ...
17.3. | 22:35 stersilvia
8
Náhlasit nevhodný komentář
Tohle už je hodně přes čáru...Takto hnusný článek, hnus ! O mrtvém jen dobře, tohle ví i malé děti. Takto špinit památku mrtvé p.Kramné...Kdyby umřela přirozenou smrti, ale byla zavražděná ne jen ona, i její malá dcerka....Stydte se novo, ne jen že se na Novu už nedá dívat, ale ted i Nova škodí, ...
17.3. | 16:10 vaclla
-3
Náhlasit nevhodný komentář
na to ti s-ru ,bud rad,že nesedime u jednoho stolu
17.3. | 16:08 vaclla
-2
Náhlasit nevhodný komentář
novus mě nezajimaji žadny pipiny , u mě jsi ubožak
17.3. | 16:03 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
vacila--neprej si vedet co ja vidim za tvym nickem..Estet promine ale to rici fakt nejde..
17.3. | 16:00 novus
-1
Náhlasit nevhodný komentář
cezar--proc bymi padala brada? Soud nic nerozhodl,pred chvili CT 24 oznamilo ze rozhodnuti o vazbe nebo nevazbe bude zdeleno pozdeji!! Myslim ze pysk spadne spis tobe!
17.3. | 15:58 novus
-3
Náhlasit nevhodný komentář
vacila, Brrrr,nedavejte me na stejne bidlo se zdejsimi Pipinami..Jsem chlap jak hora! Vam nevadi ze Pipky tu spini celou rodinu Kramnych a vubec vsechny normalne uvazujici lidi?
17.3. | 15:53 vaclla
0
Náhlasit nevhodný komentář
Sorry novus myslel jsem ,že jsi ženska nejde to poznat ,ale chlap taky určitě nejsi , asi nějaka čuba
17.3. | 15:22 cezar8
1
Náhlasit nevhodný komentář
Teď bych chtěl vidět ty obličeje od "novuse" a "vilona" jak jim spadla brada.........jo, jo, sokolíci soud měl zato, že bude muset kroutit dále.....
17.3. | 15:17 vaclla
0
Náhlasit nevhodný komentář
novus , vy jste chodila nebo žila sni ,že to vite kolik měla milencu dalši ubožačka ,ktera špini mrtvou holku