Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.10. 2013 13:14
dvojice na útěku

Alena (14) utekla s Radkem (16). Policie prosí o pomoc při pátrání

BOROVSKÁ ALENA, PODLEŠÁK RADEK
Zdroj: Policie ČR
Alena Borovská a Radek Podlešák - dvojice na útěku

Policie pátrá po dvojici mladých lidí, která je společně na útěku. Alena a Radek z Krupky v sobotu uprchli a od té doby o sobě nepodali zprávu. Policie prosí o pomoc při pátrání.

Zatímco čtrnáctiletá Alena Borovská utekla z domova (přechodného bydliště v Hostomicích), šestnáctiletého Radka Podlešáka postrádají v dětském domově v Krupce. Policie zjistila, že se oba mladí pohybují spolu.
 

 

Alena Borovská je sice čtrnáctiletá, ale její zdánlivé stáří je spíše kolem sedmnácti let. Je vysoká 170 cm, má hnědé oči, dlouhé vlasy s ofinou do čela a se světlým melírováním. Na sobě má pravděpodobně černé legíny, černé tenisky, bíločerně pruhovaný svetr s velkým bílým límcem, šedou zimní bundu a u sebe měla také černo fialovou kabelu a v ní modrofialový svetr.
 

O Radkovi mají policisté méně informací. Je vysoký asi 175 až 180 cm a jeho zdánlivé stáří policisté odhadují mezi 15 a 20 lety. Je hubené postavy, má rovné hnědé vlasy a barvu očí šedomodrou. Dvojice není nebezpečná, vzhledem k jejich nízkému věku hrozí rizika života na útěku spíše mladíkovi a dívce. Policie proto vyzývá veřejnost o pomoc při pátrání po obou.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Úchylný muž ojel kolo na ulici. Teď po něm pátrá švédská policie!

Takhle pátral Rychtář po Bartošové: Leháro na vodě jako Zeman!

Kolik se ročně v ČR pohřešuje dětí? Podívejte se na šokující čísla!

tn.cz / gar