Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 4. 2011

BITKA v ubytovně. Na devět rváčů naběhlo sedm policejních hlídek

Rvačku v pražské noclehárně začali čtyři opilí Češi, přidalo se pět Bulharů. Dva muže odvezly sanitky s rozbitými obličeji.

Devět nocležníků se v úterý v noci v opilosti popralo v ubytovně v pražských Horních Počernicích. Rváče uklidnilo až sedm policejních hlídek, dva muže odvezli záchranáři do nemocnice.

 

Hromadná rvačka se strhla na ubytovně v Náchodské ulici kolem jedenácté v noci. "Nejdřív se začali prát v pokoji čtyři opilí Češi," řekl agentuře Mediafax hlídač objektu. Bitka se přenesla na chodbu, kde se do ní zapojilo pět bulharských dělníků. "Šli na pomoc jednomu z Čechů, kterého ostatní bili, když ležel na zemi," dodal svědek. Hlídač spolu s pomocníky vytlačil zápasníky ven na dvůr, kde hromadná rvačka pokračovala, a zavolal policii.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Bitka bezdomovců! Došlo i na nůž...

 

"Přijelo sedm policejních aut, naběhli na ně a rváče uklidnili," uvedl hlídač. "Naštěstí si to vyřídili pěstma bez nožů, jen o sebe rozbili jednu starou židli," doplnil s tím, že šlo asi o dozvuky alkoholových oslav Velikonoc. "Jinak je tu ve všední dny klid, všichni vstávají ve čtyři v pět do práce."

 

Přivolaní záchranáři ošetřili několik zraněných, dva muže s rozbitými obličeji museli převézt na chirurgii do nemocnice k zašití tržních ran. Policisté si zapsali nacionále účastníků bitky, ale nikoho zatím nezadrželi.

 

 

Mediafax
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?