Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 6. 2014
svezl se sám

Bizarní příběh s mužem na kapotě je vyřešen, nikoho neobvinili!

Zdroj: TV Nova

Policie nebude nikoho stíhat za nedávný kuriózní případ, který se podařilo natočit jednomu z řidičů v Lounech. V centru města se před ním zjevilo auto, které vezlo na kapotě muže.

Policie zjistila, co neobvyklému výjevu předcházelo - muž na kapotě se snažil napadnout svého soka, který se před ním do vozu schoval.

 

Sledujte auto, které na videu přijede zleva. Na přední kapotě je rozplácnutý muž, který se evidentně nechce pustit. Auto dokonce na moment zastavilo, pasažér se ale i přesto drží kapoty jako klíště.

 

"Dobrzdilo téměř v půlce křižovatky, já jsem taky musel náhle zastavit. Ty emoce, který tam byly, mezi tím člověkem na kapotě a tím, co řídil, tak bylo vidět, že to není sranda," řekl do telefonu reportérovi TV Nova Václav Buben, autor videa.

 

Do vyšetřování se pustila policie. A výsledku snad ani neuvěříte. Dva muži vyběhli z baru, jeden pronásledoval druhého s nožem v ruce a ten se před ním snažil ukrýt v cizím autě. Jeho sok ho však nechtěl nechat ujet a proto skočil na kapotu.

 

"Ohrožoval ho údajně nožem, a požadoval odvoz někam pryč, aby se zachránil," řekl ředitel lounské dopravní policie Jiří Král.
 

A výsledek už znáte. Muž z kapoty slezl na další křižovatce a řidič pak odvezl do bezpečí i pasažéra. Později se přihlásil policii. Jména pasažérů prý ale nezná, takže stíhán nikdo nebude.

TV Nova