Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.1. 2011 19:17

BODAL jako šílený. Za pokus o vraždu těhotné přítelkyně dostal 10 let!

Krajský soud v Hradci Králové odsoudil Maroše Bílého na 10 let do vězení s ostrahou a k vyhoštění na neurčito.

Bílý, původem ze Slovenska, se přiznal, že pobodal svou těhotnou přítelkyni, ta přežila jen díky včasné lékařské pomoci.

Reklama

 

"Moc jsme se v tu chvíli hádali, byl jsem psychicky narušenej, protože jsem nechápal, že ode mě chce odejít," uvedl Bílý. Podle svých slov pro nůž, který ležel blízko na talíři, jen sáhl rukou a začal bodat.

 


"Bodl jsem ji do levého boku, do břicha a pak už nevím. Ona volala mámu, já jsem pak utekl," dodal obžalovaný s tím, že venku chtěl z telefonní budky zavolat záchranku, ale viděl ji už přijíždět. Dívku prý bodal spíše menší silou. To, že v břiše a hrudníku jsou uloženy životně důležité orgány, prý nevěděl.

 

BODAL jako šílený. Za pokus o vraždu těhotné přítelkyně dostal 10 let!
Zdroj: Mediafax Maroš Bílý se u soudu k hrůznému činu přiznal..

Dále vypověděl, že předtím svou přítelkyni přistihl s jiným mužem, se kterým se na nádraží objímali a líbali. "Když jsem se jí ptal, co to má znamenat, tak mi k tomu nic neřekla. Jen své mámě řekla, že se mnou už nechce být," vypověděl dále Bílý. To, že je těhotná, mu prý již dříve řekla s tím, že dítě je jeho. "Měli jsme z toho oba radost, oba jsme to dítě chtěli," uvedl mladý muž.

 

Bílý měl v přízemním bytě v Hradci Králové, kde byl v tu dobu na návštěvě, odejít po předchozí slovní rozepři s poškozenou z kuchyně do ložnice. Tam, ač již nejméně 14 dnů věděl, že se žena nachází v počátečním stadiu těhotenství, ji s přímým úmyslem usmrtit nožem s délkou čepele šest centimetrů celkem třikrát bodl.
 

 

PSALI JSME TAKÉ:

Němec měl být souzen za vraždu prostitutky. V cele se podřezal

 

Jedna z bodných ran se nacházela na přední straně levého ramene a druhá v oblasti levé podpažní jamky, kdy bodný kanál pronikal do levé pohrudniční dutiny, následkem čehož vnikl do pohrudniční dutiny vzduch. Třetí bodnořezná rána, kterou ženě zasadil do pravé střední břišní krajiny, pronikala kůží, podkožím a svalovinou přední břišní stěny až do drobné cévy v závěsu tenkého střeva. Bílý v bodání přestal, až když poškozená volala o pomoc svoji matku. Poté vyskočil oknem za dům a z místa činu utekl.
 

 

Obžalovaný svým jednáním bezprostředně ohrozil poškozenou na životě, protože jí selhaly základní životní funkce, přičemž její smrt odvrátila jen rychlá specializovaná lékařská péče na chirurgické klinice fakultní nemocnice.


 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Mediafax
Reklama