Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 4. 2011

BRUTÁLNÍ OPILEC: Po hádce vyhodil z okna psa své PŘÍTELKYNĚ!

ilustrační foto

Kvůli hádce své majitelky s přítelem zemřel pes. Opilý násilník zvíře vyhodil z okna paneláku.

Brutální čin se stal v neděli vpodvečer na plzeňském sídlišti Lochotín. Třiačtyřicetiletý muž z okna bytu v pátém patře vyhodil psa. Zvíře pád nepřežilo a muž je podezřelý z přečinu týrání zvířat a poškození cizí věci, řekla v pondělí mluvčí policie Simona Čejková.

"Policisté vyjížděli v neděli do Sokolovské ulice v Plzni, kam je přivolala osmadvacetiletá žena. Ta se doma dostala do slovní rozepře se svým přítelem, který má trvalý pobyt nahlášen na severu Plzeňska," řekla pro Mediafax mluvčí Čejková.

ČTĚTE TAKÉ:
Slepecký pes má vodicího psa

Muž při odchodu z pokoje rozbil skleněnou výplň dveří, ale chvíli se do místnosti vrátil a v hádce pokračoval. Poté vzal do ruky jednoho psa své přítelkyně a vyhodil ho z okna v pátém patře. Pes zemřel okamžitě na následky pádu z okna.

"Při dechové zkoušce naměřili policisté muži 2,52 promile alkoholu," uvedla Čejková.

Policisté případ kvalifikovali jako přečiny týrání zvířat a poškození cizí věci. Na vyšetřování kauzy i nadále pracují.

tn.cz / Mediafax

Diskuze

4.4. | 17:40 Michal Kvíz
0
Náhlasit nevhodný komentář
negramot, zkopat do vajec
4.4. | 17:15 Vilém Mařík
0
Náhlasit nevhodný komentář
Bydlel jsem jeden čas v bytě a sousedé měli psy,kteří byli celý den sami.Celý den kňučeli,štěkali a bylo to žůžo vedle nich bydlet. Takže podle mě,ten co vyhodil psa z okna bytu je ma.gor a dopustil se týrání ,ale stejně tak asi se týrání dopouštěla majitelka a další,kteří psy trápí v bytech a mělo ...
4.4. | 16:45 romanetta
0
Náhlasit nevhodný komentář
takovýhle lidi bych nechala rozpustit v kyselině....chudák pes, vybíjet si zlost na zvířatech je horší, než na dětech...HRŮZA!!
4.4. | 15:19 Pavlína Blahutová
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vaří se mi krev!!!! V poslední době jsou to pořád nějaké špatné zprávy, co se týče zvířat!!! Toho ožralého mrzáka bych ........... to raději ani nebudu psát. CHUDÁČEK PEJSEK!!!!!
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme